Kulki do method feeder firmy Profess

tlo_non

Rynek wędkarski wprost ocieka od oferty kulek proteinowych, a coraz prężniej rozwijającą się methodą jeszcze bardziej to nakręca. Jak w tym wszystkim nie zwariować? Co wybrać? Aby do tego nie dopuścić, dziś postaramy przybliżyć Wam ofertę przynęt method feeder firmy Profess. Jak wypadną kulki do method feeder przeczytacie w poniższym teście

kulki do method feeder

Charakterystyka ogólna

Kulki, dumbellsy, pellety – z takiej palety składa się oferta przynęt do methody Profess’a. Znajdziemy tu różnorakie kolory zaczynając od stonowanych ciemnych po jaskrawe pomarańcze czy róż. Również w smakach możemy przebierać bez liku, a także dopasowywać do swoich potrzeb odpowiednie kształty przynęt, zaczynając od kulek do method feeder, a kończąc na miękkich pelletach. Gama smaków i zapachów jest ciągle rozwijana, firma stara się cały czas udoskonalać swoją ofertę i dodawać nowe smaki. Przynęty mają dobrze wyczuwalne aromaty, zgadzające się z opisywanymi na opakowaniu. W wodzie pracują równie zadowalająco. Przynęty możemy dostać w plastikowych zakręcanych słoiczkach, pakowane w zależności od rodzaju od 60g do 100g.

Jakość i wykonanie

Kulki do method feeder, dumbelsy i pellety są równe, nie posiadają pęknięć, są zbite, a ich smak i zapach jest zgodny z opisywanym na opakowaniu. Po otworzeniu pudełeczka nie czujemy chemicznego zapachu tylko naturalną woń. Ich kolor również nie budzi żadnych zastrzeżeń. Przynęty nawet po przebywaniu kilkunastu minut w wodzie, nie zmieniają koloru. Przynęty otrzymujemy w szczelnym plastikowym opakowaniu, przez które nie tracimy świeżości. W ofercie znajdziemy kulki od 10mm do 12mm, dumbellsy 7x10mm, oraz pellety od 8mm do 12mm. W niektórych kulki mają już gotowe nawiercone dziurki. W ofercie znajdziemy zarówno przynęty tonące, pływające, jak i waftery

Przeznaczenie

Przynęty przeznaczone są do łowienia za pomocą metod gruntowych z użyciem koszyczków zanętowych, najczęściej na tzw methodę. Zakładamy je na przypon za pomocą gumki, bagneta lub na włos.

Kulki do method feeder dostępne są w atrakcyjnych cenach

Cena

Cena przynęt uzależniona jest od jej rodzaju i pojemności opakowania. Waha się od 6 do 11 zł, czyli według nas bardzo atrakcyjna. Przykładowo za opakowanie dumbellsów o smaku Ananasa 7x10mm zapłacimy 10.50zl, a kulki Ser Parmezan 12mm 100ml to koszt 8 zł.

W akcji

W tym kontekście nie możemy mieć większych uwag. Przynęty na łowisku zachowywały się poprawnie, wabiąc ryby, a to przecież najważniejsze. Przynęty pływające odpowiednio unosiły nasz przypon. Waftery, pod odpowiednim haczykiem, były dobrze zbalansowane, wytrzymywały w wodzie odpowiednią ilość minut, nie rozpadając się po zetknięciu z wodą. Zauważyliśmy jedynie, że po założeniu waftersów na gumkę, potrafiły się one zsuwać w wodzie, ale sprawę załatwił bagnet. Nie mają one kształtu klepsydry, a raczej walca zaokrąglonego po bokach, co mogło się przyczyniać. To chyba jedyna uwaga jaką moglibyśmy w tym miejscu wymienić. Możemy nadmienić, że w naszym przypadku wyśmienicie sprawdzał się kokos, zwłaszcza na letnich linach. Był on zdecydowanym liderem na naszym łowisku. Przynęty nie rozpuszczają się za szybko w wodzie, dość długo pracując, co jest zdecydowaną zaletą. Jedną przynętą można zarzucać po kilkanaście razy i nadal będzie ona działać. Tak jak wspominaliśmy, rybki pojawiały się w okolicach naszych zestawów z przynętami Profess zatem to one zweryfikowały ich skuteczność. Naszym zdaniem była ona zadowalająca.

Kulki method feeder

Oferta firmy Profess jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej bogactwo różnych smaków i zapachów

Podsumowanie

W naszym odczuciu oferta przynęt do metod feeder od firmy Profess jest jak najbardziej godna uwagi. Kulki do method feeder nie zawiodły nas nad wodą i naprawdę mamy w czym wybierać. Możemy zapewnić, że każdy znajdzie coś pod swoje warunki. Przynęty podczas testów nie pękały podczas zakładania na przypon a w wodzie pracowały, i co najważniejsze łowiły ryby.

Zalety

  • dobra jakość
  • duży wybór smaków, kolorów, kształtów
  • skuteczność
  • cena

Wady

  • kształt dumbellsów, przez który zsuwały się z gumki.
0
Jakość i wykonanie
0
Przeznaczenie
0
Cena
0
W akcji
0
Wrażenia
0
Ocena ogólna

UDOSTĘPNIJ TEST!

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments