Kulki do method feeder firmy Profess

tlo_non

Rynek wędkarski wprost ocieka od oferty kulek proteinowych, a coraz prężniej rozwijającą się methodą jeszcze bardziej to nakręca. Jak w tym wszystkim nie zwariować? Co wybrać? Aby do tego nie dopuścić, dziś postaramy przybliżyć Wam ofertę przynęt method feeder firmy Profess. Jak wypadną kulki do method feeder przeczytacie w poniższym teście

kulki do method feeder

Charakterystyka ogólna

Kulki, dumbellsy, pellety – z takiej palety składa się oferta przynęt do methody Profess’a. Znajdziemy tu różnorakie kolory zaczynając od stonowanych ciemnych po jaskrawe pomarańcze czy róż. Również w smakach możemy przebierać bez liku, a także dopasowywać do swoich potrzeb odpowiednie kształty przynęt, zaczynając od kulek do method feeder, a kończąc na miękkich pelletach. Gama smaków i zapachów jest ciągle rozwijana, firma stara się cały czas udoskonalać swoją ofertę i dodawać nowe smaki. Przynęty mają dobrze wyczuwalne aromaty, zgadzające się z opisywanymi na opakowaniu. W wodzie pracują równie zadowalająco. Przynęty możemy dostać w plastikowych zakręcanych słoiczkach, pakowane w zależności od rodzaju od 60g do 100g.

Jakość i wykonanie

Kulki do method feeder, dumbelsy i pellety są równe, nie posiadają pęknięć, są zbite, a ich smak i zapach jest zgodny z opisywanym na opakowaniu. Po otworzeniu pudełeczka nie czujemy chemicznego zapachu tylko naturalną woń. Ich kolor również nie budzi żadnych zastrzeżeń. Przynęty nawet po przebywaniu kilkunastu minut w wodzie, nie zmieniają koloru. Przynęty otrzymujemy w szczelnym plastikowym opakowaniu, przez które nie tracimy świeżości. W ofercie znajdziemy kulki od 10mm do 12mm, dumbellsy 7x10mm, oraz pellety od 8mm do 12mm. W niektórych kulki mają już gotowe nawiercone dziurki. W ofercie znajdziemy zarówno przynęty tonące, pływające, jak i waftery

Przeznaczenie

Przynęty przeznaczone są do łowienia za pomocą metod gruntowych z użyciem koszyczków zanętowych, najczęściej na tzw methodę. Zakładamy je na przypon za pomocą gumki, bagneta lub na włos.

Kulki do method feeder dostępne są w atrakcyjnych cenach

Cena

Cena przynęt uzależniona jest od jej rodzaju i pojemności opakowania. Waha się od 6 do 11 zł, czyli według nas bardzo atrakcyjna. Przykładowo za opakowanie dumbellsów o smaku Ananasa 7x10mm zapłacimy 10.50zl, a kulki Ser Parmezan 12mm 100ml to koszt 8 zł.

W akcji

W tym kontekście nie możemy mieć większych uwag. Przynęty na łowisku zachowywały się poprawnie, wabiąc ryby, a to przecież najważniejsze. Przynęty pływające odpowiednio unosiły nasz przypon. Waftery, pod odpowiednim haczykiem, były dobrze zbalansowane, wytrzymywały w wodzie odpowiednią ilość minut, nie rozpadając się po zetknięciu z wodą. Zauważyliśmy jedynie, że po założeniu waftersów na gumkę, potrafiły się one zsuwać w wodzie, ale sprawę załatwił bagnet. Nie mają one kształtu klepsydry, a raczej walca zaokrąglonego po bokach, co mogło się przyczyniać. To chyba jedyna uwaga jaką moglibyśmy w tym miejscu wymienić. Możemy nadmienić, że w naszym przypadku wyśmienicie sprawdzał się kokos, zwłaszcza na letnich linach. Był on zdecydowanym liderem na naszym łowisku. Przynęty nie rozpuszczają się za szybko w wodzie, dość długo pracując, co jest zdecydowaną zaletą. Jedną przynętą można zarzucać po kilkanaście razy i nadal będzie ona działać. Tak jak wspominaliśmy, rybki pojawiały się w okolicach naszych zestawów z przynętami Profess zatem to one zweryfikowały ich skuteczność. Naszym zdaniem była ona zadowalająca.

Kulki method feeder

Oferta firmy Profess jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej bogactwo różnych smaków i zapachów

Podsumowanie

W naszym odczuciu oferta przynęt do metod feeder od firmy Profess jest jak najbardziej godna uwagi. Kulki do method feeder nie zawiodły nas nad wodą i naprawdę mamy w czym wybierać. Możemy zapewnić, że każdy znajdzie coś pod swoje warunki. Przynęty podczas testów nie pękały podczas zakładania na przypon a w wodzie pracowały, i co najważniejsze łowiły ryby.

Zalety

  • dobra jakość
  • duży wybór smaków, kolorów, kształtów
  • skuteczność
  • cena

Wady

  • kształt dumbellsów, przez który zsuwały się z gumki.
0
Jakość i wykonanie
0
Przeznaczenie
0
Cena
0
W akcji
0
Wrażenia
0
Ocena ogólna

UDOSTĘPNIJ TEST!

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments