Zanęta method feeder Profess

tlo_non

Zanęta Method Feeder firmy Profess zdaje się być oczkiem w głowie swoich producentów. Stale udoskonalane, znów zostają wzbogacane o nowe smaki, które sprawdzają się na łowisku, od razu stając się hitem. W tym roku i tak szeroka seria została poszerzona o nowe produkty.

Zyskaliśmy zatem nowe smaki, takie jak pomarańcza-czekolada, ser parmezan czy mielonka. W ofercie odnajdziemy zanęty method feeder suche jak i mokre Ready. Oba produkty pakowane są w 700g opakowania. Oprócz nowych aromatów, mieszanki zyskały również ulepszony skład. Oprócz podstawowych składników, takich jak mączki, aromaty i zioła, zostały one dodatkowo wzbogacone w pellet 2 – 4mm. Dzięki temu zanęta Method Feeder od Professa dłużej pracuje w wodzie, a co za tym idzie, stała się jeszcze bardziej skuteczna na łowisku.
Zanęta Ready jest gotowa do użycia natychmiastowego, Explosive natomiast to mieszanka do własnego przygotowania. Obie idealnie sprawdzą się zarówno do nęcenia, jak i nabijania w podajniki do methody.

Zanęta method feeder od Profess ma nową ulepszoną recepturę

Zanęty świetnie prezentują się pod wodą, a ich przygotowanie jest dziecinne proste i ogranicza się do podstawowych działań. W łowisku dość szybko sprowadzają ryby i zatrzymują je w punkcie łowienia na dłuższy czas. Warto zwrócić uwagę na opakowanie z zipem, które ułatwia nam utrzymanie długiej świeżości mieszanek.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments