Pellet zanętowy Smart i pellet w wiadrach

tlo_non

Firma Profess produkuje nie tylko pellety, które można używać jako przynęt, ale również pellet zanętowy. Jak się okazuje, produkty te świetnie sprawdzają się podczas nęcenia i sprowadzania w łowisko większych ryb. W ofercie Profess znajdziemy dwa rodzaje takich pelletów.

Pellet Smart to bardzo dobrze pracujący w wodzie pellet, pakowany w 700g opakowania, który dostępny jest w formie granulaty. Polecany przede wszystkim jako uzupełnienie zanęty, dodający jej prawdziwego kopa. Wszystko dzięki skompresowaniu najlepszych materiałów zanętowym w małej objętości w formie granulatów. W ofercie firmy Profess pellet dostępny jest w kilku opcja smakowych.

Pellet Carp Signal to typowy Pellet zanętowy, od razu gotowy do nęcenia. Występuje w opakowaniach 3kg. Dużym plusem jest to, że sprzedawany jest w bardzo wygodnych, plastikowych wiadrach, które zdecydowanie ułatwiają jego dozowanie. Oferta Professa dotycząca tego pelletu również jest szeroka w smaki, ale także rozmiary. Możemy także zdecydować się na miks, gdzie dostajemy zróżnicowany rozmiarowo pellet o smaku Multi. Czas pracy pelletu to od 3 do 8 godzin w zależności od temperatury wody.

Obie opcje bardzo dobrze sprawdzają się na łowisku, zwłaszcza podczas wypraw karpiowych. Duża gama aromatów i rozmiarów pozwala na dopasowanie się do aktualnych potrzeb. Są to ciekawe propozycje na niebanalne rozwiązania.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments