profess fishing

Profess - polski producent zanęt i przynęt

Polska marka, istniejąca od 2001 roku, zajmująca się produkcją zanęt i przynęt wędkarskich.

W ofercie firmy Profess odnaleźć można bogatą gamę produktów dedykowaną wędkarstwu karpiowemu, technikom feeder i method feeder oraz innym metodom gruntowym. Szeroka paleta smaków i zapachów oraz niezliczony wachlarz zanęt, przynęt oraz dodatków wędkarskich sprawiają, że każdy wędkarz może wyposażyć się od stóp do głów w produkty tej marki, by z satysfakcją ruszyć na łowisku w pełnym ekwipunku.

Profess - dobre, bo polskie

Firma Profess stawia na wysoką jakość, opierając produkcję wyłącznie na składnikach naturalnych i biodegradowalnych. Świadczy to nie tylko o niebagatelnej skuteczności produktów, ale także dbałości o środowisko naturalne ryb.

Unikatowe receptury to wynik nie tylko bogatej wiedzy, którą firma zdobywała przez lata swojej działalności, ale także współpracy z czołowymi wędkarzami i nieustannego udoskonalania produkcji poprzez niekończące się testy na łowiskach. To także wykorzystanie nauki w zakresie fizjologii i żywienia ryb. Spektrum to doskonałe produkty, sprawdzające się przede wszystkim w praktyce.

Firmę Profess, oprócz bogatej gamy produktów, wyróżnia również cena, która jest jedną z konkurencyjnych na rynku. W połączeniu z wysoką jakością produktów, daje satysfakcjonujący rezultat.

Jak wiemy, marka jednak nie osiada na laurach, cały czas polepszając i poszerzając swoją ofertę. Dziś możemy odnaleźć tu nie tylko najbardziej znane wędkarskie kąski, ale i nowoczesne, niebagatelne smaki. Z powodzeniem możemy zaopatrzyć się we wszystko czego nam potrzeba, niezależnie czy wybieramy się na wyprawę karpiową, zasiadkę feederową czy szybkie łowienie techniką method feeder.

Nasze testy sprzętu wędkarskiego firmy Profess

Przynęty

Zanęta Optima Profess

Każda firma produkująca i sprzedająca zanęty musi zatem posiadać bogatą paletę produktów, w której wędkarze odnajdą coś idealnego dla siebie i swojego łowiska. Szeroką gamą zanęt dysponuje firma Profess, której produkty postanowiliśmy przetestować. Na naszą wędkarską arenę trafiła zanęta Optima. Jak wypadła? O tym w naszym artykule.

Czytaj więcej »
Przynęty

Pellet zanętowy Method Feeder Profess

Method Feeder to technika, która wdarła się na salony wędkarstwa i zadomowiła już na dobre. Z tego względu polski rynek ocieka artykułami stworzonymi do tego sposobu łowienia, nęcąc nasze nozdrza zapachami i kusząc oczy kolorowym i coraz ciekawszym towarem. Aby ułatwić ten wybór, przetestowaliśmy kolejny produkt dedykowany technice Method Feeder. Tym razem jest to pellet zanętowy w rozmiarze 2 mm marki Profess. Jak sprawdził się na łowisku, czy sprostał oczekiwaniom? Na wszystkie pytania odpowiedzieliśmy w naszym teście.

Czytaj więcej »

Sprawdź aktualności z rynku sprzętu wędkarskiego

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka