savage gear

Savage Gear - to oni zrobili Cannibala

Savage Gear to marka, której najważniejszym fundamentem jest innowacyjność. Od samego początku swojej historii pracujemy nad tworzeniem produktów, a w szczególności przynęt, które na nowo definiują wędkarstwo i łowienie ryb drapieżnych. Efektem tych działań jest cała masa technologii, które udało nam się opracować, przetestować i z sukcesem wprowadzić na rynek. Przynęty gumowe i twarde Savage Gear tworzone na podstawie skanowanie trójwymiarowego ich naturalnych pierwowzorów i wytwarzane z niesamowicie wysokim poziomem detali odwzorcowania. Szerokie stosowanie niezwykle realistycznie wyglądającej powłoki fotorealistycznej przynęt, której skuteczność jest wynoszona na wyższy poziom dzięki ręcznemu podkreślaniu detali malowaniem i stosowaniem farb oraz materiałów aktywnych w świetle UV, błyszczących i fluorescencyjnych. Wykonywanie przynęt z tworzyw nasączonych w procesie produkcji atraktorem feromonowym DNA. Nie tylko wygląd przynęty jest kluczowy dla jej skuteczności, nie mniej ważna, jeśli nie istotniejsza jest praca wabika. Tutaj także mamy wiele do powiedzenia. Przelotowe technologie zbrojenia przynęt twardych i miękkich Line-Thru , które powoduje, że wabik nie tylko porusza się niemal identycznie jak jego żywy pierwowzór, ale jest także zabezpieczony przed uszkodzeniem w czasie agresywnego brania przez potężne ryby. Przynęty hybrydowe – łączące w sobie zalety przynęty twardej i miękkiej, mnogość rodzajów przynęt, w tym również przynęty metalowe – to wszystko sprawia, że nasza oferta zaspokoi potrzeby każdego wędkarza, nawet najbardziej wymagającego.

 

Savage Gear wprowadza innowacyjne rozwiązania

Przede wszystkim stawiamy na produkty, których skuteczność potwierdza się w praktyce. Jakość i innowacyjność naszych produktów została wielokrotnie udowodniona przyznaniem wielu nagród europejskiego i amerykańskiego rynku wędkarskiego. Kolejnym bardzo istotnym polem naszej działaności są wędziska. W ofercie Savage Gear mamy bogaty wybór kijów przeznaczonych do niemal każdej metody łowienia ryb drapieżnych, począwszy od serii luksusowych po dostępne dla początkujących. Stworzone do konkretnych zdań i wykorzystujące komponenty zaprojektowane przez nas we współpracy z najlepszymi dostawcami, to oferta obok której nie można przejść obojętnie. Kolejne pola naszej działalności to bardzo bogaty wybór akcesoriów: od haków i elementów przyponów oraz dozbrojek po niezwykle innowacyjne i zaawansowane pływadełka, czy kajak wędkarski. Wszystko najwyższej jakości, o potwierdzonej skuteczności. Nie zapominamy także o wyglądzie i komforcie wędkarzy podczas łowienia. Nasza oferta odzieży, obuwia i bagażu dla wędkarzy to wyraz najlepszego stylu, efektywności i jakości. O naszych produktach możemy mówić wile i bardzo długo, ale można ją skwitować jednym zdaniem: to sprzęt tworzony przez wędkarzy, dla wędkarzy.

Nasze testy sprzętu wędkarskiego od Savage Gear

Switch Blade Minnow
Przynęty

Savage Gear Switch Blade Minnow – przynęta na okonia

Wydawać by się mogło, że wędkarstwo spinningowe to dziedzina, w której przynęty zakończyły swoją ewolucję. Okazuje się jednak, że co jakiś czas na rynku pojawiają się przynęty o zdecydowanie innej konstrukcji i koncepcji niż te, które znaliśmy i wykorzystywaliśmy do tej pory. Firma Savage Gear na przełomie 2019 i 2020 r. wprowadziła do swojego katalogu wabiki o wyjątkowo nietuzinkowej koncepcji. Przyznać musimy, że sam pomysł przynęty jest co najmniej kontrowersyjny i dla wielu wędkarzy Switch Blade Minnow może okazać się kolejnym produktem marketingowym. Jak zwykle do zadania testu przyłożyliśmy się bardzo starannie, i postanowiliśmy specjalnie dla Was dłuższy czas poświęcić na łowienie za pomocą tej nowej przynęty.

Czytaj więcej »
parabellum ccc
Wędki

Wędka Savage Gear Parabellum CCS 2.46m 3-14g

Seria Parabellum była już przez nas testowana kilka razy. Do tej pory mieliśmy okazję sprawdzać poprzednie odsłony jak się okazuje popularnej w Polsce serii wędek firmy Savage Gear. Tym razem przyszła kolej na trzecią już serię wędek Parabellum. Mieliśmy okazję bardzo dokładnie przyjrzeć się dwóm reprezentantom tej grupy. Jako pierwsza na łamach Fishing Test wędka opisana do 14 gramów o długości 246 cm.

Czytaj więcej »
pływadełko
Akcesoria wędkarskie

Pływadełko Savage Gear HighRider 170cm

Ufff jesteśmy świeżo po teście i jak najszybciej pędzimy do Was aby się nim podzielić. Po niedawno opublikowanym teście pływadełka Decathlon’owego wiedzieliśmy, że musimy sprawdzić inne rozwiązania dostępne na rynku. W nasze ręce dostało się pływadło od Savage Gear – dużo większe i co najciekawsze z wiosłami. Zapraszamy do lektury i komentowania.

Czytaj więcej »
przynęta na szczupaka
Przynęty

Przynęta na szczupaka SG 3D Roach Swim’n’Jerk

Jesień puka do drzwi wędkarza coraz mocniej. Czas najwyższy przygotować się ostro na połowy szczupaka. Dzisiaj przedstawimy wam przynętę, która została stworzona konkretnie pod połów tych drapieżników. Zapraszamy na najnowszy test.

Czytaj więcej »
Przynęta gumowa Savage Gear LB Roach PADDLE Tail
Przynęty

Przynęta gumowa Savage Gear LB Roach PADDLE Tail

Świat gum to bardzo kolorowe miejsce. Jak ktoś do niego wejdzie to bardzo ciężko jest mu z niego wyjść. Producenci doskonale o tym wiedzą. W związku z tym wprowadzają do swojej oferty cały czas nowe modele, wzory, rozbudowują kolory, wielkości. Nowej przynęcie ciężko jest zostać zauważonej, musi mieć to coś. Sprawdzimy czy guma LB Roach PADDLE Tail ma właśnie takie coś.

Czytaj więcej »

Sprawdź aktualności z rynku sprzętu wędkarskiego

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka