Ground Bait – zanęta łatwa w przygotowaniu od Profess

tlo_non

Rok 2020 w firmie Profess to był zdecydowanie rok nowości i ulepszania dostępnych już produktów. Do tej drugiej grupy należą m.in. 2kg zanęty Ground bait, które oprócz nowej szaty graficznej zyskały także wzbogacony i mocno polepszony skład.

Mamy w tej serii trzy rodzaje mieszanek: Specjal, HPB oraz zanętę bazową. Skład produktów został wzbogacony w mikropellet, który zdecydowanie przyczynił się do zwiększenia skuteczności zanęt i wydłużenia czasu ich działania w wodzie. Ta grubo frakcyjna mieszanka świetnie odnajdzie się podczas łowienia na feeder i methodfeeder. Ground bait może stać się główną, pełnowartościową zanętą lub stanowić bazę do osobistych kompozycji. 2kg opakowanie jest bardzo ekonomiczne i pozwala na naprawdę wiele. W ofercie znajdziemy cały asortyment zapachowy i smakowy, ukierunkowany pod konkretny gatunek ryby, jak np. lin czy karp. Zanęta o mniejszym stopniu kleistości, przez co po wpadnięciu do wody, zaczyna od razu pracować.

Ground Bait - zanęta, którą musisz spróbować

Zanęty GrundBait są łatwe w przygotowaniu i dobrze łączą się ze wszystkimi dodanymi składnikami. Świetnie również pracują w wodzie, sprowadzając ryby w punkt nęcenia. Do tego wszystkiego są bardzo uniwersalne. Świetny produkt pod wędkarstwo gruntowe.

Warto wypróbować tą mieszankę na swojej wodzie – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Przekonasz się co potrafi zdziałać.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments