Fishsurfing aplikacja tworzy globalną społeczność wędkarską

tlo_non

Galeria zdjęć i filmów z połowów, największa baza prywatnych łowisk w Europie, możliwość rozmów z lokalnymi przewodnikami bez konieczności znajomości języka obcego oraz łatwe tłumaczenie artykułów wędkarskich i blogów z całego świata. Wszystko to oferuje aplikacja wędkarska Fishsurfing, która pojawiła się pod koniec maja po czterech latach rozwoju i do tej pory zyskała ponad 200 000 zarejestrowanych użytkowników.

„W aplikacji zarejestrowanych jest co najmniej osiemnaście tysięcy Polaków, jest to zdecydowanie największa krajowa społeczność na Fishsurfing, a liczba ta stale rośnie. Popularność wędkarstwa rośnie na całym świecie i cieszymy się, że jesteśmy pierwszą platformą, która łączy tę społeczność” – mówi założyciel aplikacji Filip Domorád.

Według Domoráda, wędkarska sieć społecznościowa Fishsurfing jest wyjątkowa, ponieważ ma największą bazę lokalnych przewodników, nie firm, ale prawdziwych ludzi z pasją. Poza tym aplikacja posiada niemalże 4000 prywatnych łowisk w całej Europie, krajach rosyjskojęzycznych i krajach tropikalnych, takich jak Tajlandia, a także oferuje największą bazę sklepów wędkarskich w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii.
„W drugiej połowie tego roku planujemy dodać do aplikacji największą bazę noclegową dla wędkarzy, a także sukcesywnie dodawać europejskie łowiska państwowe” – dodał Filip Domorád.

Fishsurfing prezentacja video

Obecnie aplikacja skupia się przede wszystkim na rynku europejskim, gdyż większość zarejestrowanych wędkarzy pochodzi z Francji, Polski i Wielkiej Brytanii. Jest dostępna na Androida i iOS oraz jest przetłumaczona na osiemnaście języków świata. W najbliższych latach Domorád planuje pełne wprowadzenie aplikacji na innych kontynentach.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

No Content Available
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments