Zestaw do methody dla wszystkich – do 450 zł!

Wielu wędkarzy żyje w przekonaniu, że wędkarstwo to drogie hobby, które generuje nieustanne koszty a, że od przybytku „głowa nie boli” to sprzęt u większości z nas dosłownie „wylewa się z szafy”. Postanowiliśmy, więc zaprezentować dedykowany zestaw do methody, który nie wymaga dużych nakładów finansowych a swoją jakością przyciągnie uwagę niejednego wędkarza. Co więcej pozwala on na łowienie różnymi gramaturami koszyków oraz daje przyjemność zarówno z łowienia ryb średnich, jak również pozwala na udane hole prawdziwych rekordów.

zestaw do methody

Zestaw do Methody za 450zł

Jeszcze mocniejszy – Robinson RS Kinetik!

Zestaw do methody w pierwszej kolejności składa się z wędki. Popularna seria wędek Robinson Kinetik doczekała się zupełnie nowej odsłony. Kinetik RS obejmuje aż 7 feederów. Podstawowa różnica do poprzedniej serii to przebudowana i wzmocniona struktura wędek. W najnowszej wersji dolnik jest mocniejszy o 20-25%. Mimo tych zabiegów wędki nie tracą nic ze swojej dotychczasowej sprężystości i szybkiej akcji. Zachowują lekkość i mają niezwykłe w tej klasie możliwości rzutowe. Co więcej, uzbrojono je w dobrej jakości komponenty i wykorzystano zupełnie nowy design oparty na kolorach czerni i czerwieni. Robinson Kinetik RS Feeder to trzyczęściowe wędki o ciężarach wyrzutowych od 30 do nawet 150 gramów, dostępne w długościach 3,30 do 3,90 m. Są stosunkowo lekkie – najlżejsza wędka to 180 g, najcięższa 247 g. Kinetiki pełnię swojej mocy pokazują przy spotkaniach z dużymi bonusami. Dzięki idealnemu rozłożeniu przelotek kije te świetnie się „ładują” i pozwalają skutecznie wcinać ryby nawet z bardzo dużych odległości.

Cena: od 239 do 299 zł

zestaw do methody wędka
zestaw do methody wędka

Feederowa moc kołowrotka!

POWER FEEDER FD to najnowsza, 6-łożyskowa propozycja Robinsona dla miłośników drgającej szczytówki na rok 2020, dlatego pokazujemy go jako pozycja nr 2 na liście zestawu do methody Nowatorskim zabiegiem jest wprowadzenie w POWER FEEDER plastikowego kołnierza, który zabezpiecza żyłkę przed wkręcaniem się jej pod szpulę. Kołowrotek wygląda bardzo atrakcyjnie, ma płynną pracę, bardzo dobry, równy nawój a przy solidnym wykonaniu i spasowaniu mechanizmów charakteryzuje się niewielką wagą. Producent zastosował dobrej jakości przekładnię ślimakową oraz duraluminiową, dwukolorową, anodyzowaną szpulę z bezpiecznym klipsem, która nie „kaleczy” żyłki nawet przy długotrwałym łowieniu. Niewątpliwie ogromną zaletą tego kołowrotka jest moc hamulca, która pozwala na bezpieczne holowanie naprawdę dużych przyłowów. Podczas zeszłorocznych testów nierzadko były to karpie powyżej 10 kilogramów. POWER FEEDER występuje w trzech rozmiarach: 3000, 4000 i 5000. Waga: 334, 347 oraz 432 g. Nawój żyłki: 87, 93, 98 cm. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej szpuli. Kołowrotek objęty jest 5-letnią gwarancją.

Cena: od ok. 200 zł do 230 zł

 

zestaw do methody kołowrotek
zestaw do methody kołowrotek

Żyłka, która wybacza błędy!

VDE-ROBINSON Pro Feeder to specjalistyczna żyłka, która jest super wytrzymała na węźle i nie przeciera się niezależnie od podwodnych przeszkód. Wykonano ją w technologii potrójnej kompozycji: rdzeń z poliamidu o modyfikowanych łańcuchach polimerowych, otulina z elastycznego poliamidu RS oraz zewnętrzna, ochronna warstwa z fluorocarbonu. Wszystkie te parametry wpływają na to, że VDE-ROBINSON Pro Feeder wykazuje brak pamięci, jest niewidoczna w wodzie, odporna na szkodliwe działanie promieni UV a przy tym jest idealnie gładka, co znacznie wydłuża rzuty. Jest to ostatni element zestawu do methody do 450zł.

Cena: od 26 zł

zestaw do methody żyłka
zestaw do methody żyłka

Jeśli interesuje Was jak taki zestaw do methody sprawdza się nad woda koniecznie zobaczcie ten film:

https://bit.ly/zawodybigfish

Podziel się ciekawostkami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments