redakcja ft 

paweł raźnyPaweł Raźny

Spinningista, wędkujący głównie nad urokliwą Odrą. Specjalizuje się w połowie boleni, jazi oraz kleni. Członek  "Wędkarskiej Pasji". Grafik, tester.

Remigiusz KopiejRemigiusz Kopiej

Bezgranicznie oddany wędkarskim przynętom. Sam mówi, że przynęta jest odpowiedzialna za wędkarski sukces lub porażkę. Tysiące godzin spędzonych nad pstrągowymi potokami nauczyły go bardzo funkcjonalnego podejścia do tego, co ma nam pomagać w złowieniu ryby.

Sławek SzuszkiewiczSławek Szuszkiewicz

Wędkarz, przyrodnik i podróżnik. Jeden z najlepszych polskich pstrągarzy. Wybitny producent cykad i woblerów. Człowiek bezgranicznie oddany wielkiej, wędkarskiej pasji. Facet, który nawinął prawdopodobnie najwięcej żyłki w kraju.

darekdlutekDariusz Dłutek

Fotograf i wędkarz spinningista, kochający piękno natury i dziką przyrodę. Łowiący na jeziorach, ale nie stroniący też od dużych nizinnych rzek. Jego marzeniem jest wyprawa na nieznane wody będąc wyposażonym tylko w nóż i wędkę.

Tomasz RaźnyTomasz Raźny

Administrator strony, a jednocześnie spinningista specjalizujący się w lekkim łowieniu. Odpowiedzialny za sprawy techniczne strony. Twórca kanału filmowego na You Tube "Wędkarska Pasja".

 

OlekAleksander Bąk

Najmłodszy członek naszego zespołu, a jednocześnie fan łowienia drapieżników na spinning. Zainteresowany wszelkimi nowościami i gadżetami wędkarskimi.

lukasŁukasz Paziewicz

Prawdziwy fanatyk wędkarstwa, któremu to poświęca każdą wolną chwilę. Miłośnik połowów gruntowych i spławikowych. Fascynują go innowacyjne rozwiązania wędkarskie.