Kurtka wędkarska Caperlan Imper Illicium

tlo_non

W ofercie marki Caperlan (dostępna w sieci Decathlon), oprócz tradycyjnego sprzętu dla wędkarza, jak wędki i kołowrotki, dostępne są ciekawe propozycje dla fanów wędkarstwa, planujących wyjazdy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dziś przedstawiamy kurtkę membranową Imper Illicium.

 

Charakterystyka ogólna

Dobrej jakości kurtka przeciwdeszczowa to skarb. Wiedzą o tym wszyscy wędkarze, którzy choć raz mieli okazję skorzystać z takiej odzieży. Jeśli jeszcze dodamy do tego oddychalność, to niewątpliwie będziemy szczęśliwsi przez kilka sezonów. Przynajmniej takie jest teoretyczne założenie. Testowany model odzieży został zaprojektowany dla aktywnych wędkarzy, którzy nie pozostawiają swojego hobby w czasie deszczowych czy wietrznych dni. Kurtka powinna sprawdzić się również podczas przedzierania się przez krzaki i trzcinowiska. Nie powinniśmy się w niej pocić. Oczywiście sprawdzimy to wszystko z należytą starannością.

Kurtka wędkarska Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Jakość i wykonanie

Kurtka wygląda bardzo solidnie. Szczególnie duże wrażenie zrobiły na nas takie elementy, jak wzmocnione nałokietniki i zabezpieczenie kieszeni na piersi wodoodpornym suwakiem. Szwy są mocne i nawet podczas wielu trudnych wypraw, choćby w minimalnym stopniu nie ucierpiały. Cała kurtka wykonana jest z nieprzemakalnej tkaniny z membraną Novadry. Zarówno szwy jaki i suwaki są uszczelnione. Kurtka została wyposażona w 4 zewnętrzne kieszenie oraz jedną na plecach i jedną wewnętrzną. Kolejną fajną sprawą jest kaptur z daszkiem, który nawet podczas wyjątkowo niemiłej pogody, zabezpiecza nas przed przemakaniem i chłodnym wiatrem.

4

Caperlan Imper Illicium

6

Caperlan Imper Illicium

Cena

Kolejne pozytywne zaskoczenie. Cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi 319 zł. W porównaniu z konkurencją to niemal połowa wartości niektórych dostępnych na rynku produktów o podobnym przeznaczeniu. Produkt dostępny jest w sieci sklepów Decathlon, zakupy mozna dokonac równiez przez Internet.

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Przeznaczenie

Od wiosny do późnej jesieni z powodzeniem będziemy wykorzystywać naszą kurtkę Imper Illicium podczas wędkarskich eskapad. Deszcz i wiatr nie będzie dla nas wielką przeszkodą. Zaznaczyć należy, że testowany model Imper Illicium, nie jest klasyfikowany jako odzież zimowa. Nie posiada warstwy ocieplającej. Zadaniem kurtki Caperlan jest odcięcie od organizmu nieprzyjemnego, zimnego wiatru oraz wilgoci. Tego typu kurtki zawsze stosuje się w zależności o temperatury powietrza wespół z bielizną lub dodatkową warstwą ocieplającą.

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

W akcji

Odzież Caperlan testowaliśmy przez wiele wypraw w przeróżnych warunkach. Od upalnego lata i intensywnych deszczy, przez klasyczne jesienne mżawki, do bryzgającej fali morskiej podczas połowu troci. Do produktu nie mamy jakichkolwiek zastrzeżeń. Spisał się wzorowo niemal w każdych warunkach.  Kieszenie są pojemne i funkcjonalne, zamki trwałe i wytrzymują długą eksploatację. Tkanina rzeczywiście odporna na wilgoć i wiatr. Co ważne, kurtka jest w wykonana z oddychającego materiału, przez co nie pocimy się podczas wyższych temperatur.

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Caperlan Imper Illicium

Ogólne wrażenie

Mówiąc najprościej, kurtka Imper Illicium to bardzo dobry produkt. Od tej pory, deszcz i wiatr nie będzie nam straszny. Do tego jest tani i bardzo funkcjonalny. Trwałość, wodoodporność i oddychalność, bije wiele znacznie droższych modeli konkurencyjnych. Przyznajemy nagrodę redakcji. Produkt wyróżniamy również za bardzo atrakcyjną cenę zakupu.

 Caperlan Imper Illicium

{flashchart title=”Ocena końcowa/punktowanie” data=”Jakość i wykonanie,cena,przeznaczenie,w akcji,wrażenia,średnia ocena/9,10,10,10,10,9.8″ multibar_color=”1″}costs{/flashchart}

Zalety 

Wady 

– jakość wykonania,
– atrakcyjna cena,
– funkcjonalność,
                                   

– brak

 

 

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments