Wobler na klenia – 3D Goby Crank PHP

tlo_non

Jak to zwykle bywa w wypadku przynęt marki Savage Gear jest to oczywiście imitacja częstego żeru ryb drapieżnych, a konkretnie babki słodkowodnej – jest smakołyk kleni. Tak powstał wobler na klenie. Kolejny pewnik to opracowanie kształtu przynęty na bardzo szczegółowym skanie jej rzeczywistego pierwowzoru. W efekcie powstał niewielki, grzechoczący wobbler. Cechuje się on super chaotyczną i nęcącą pracą.

Korpus tego modelu wykonany został ze sztywnego tworzywa ABS, przez co jest on bardzo odporny i posłuży wędkarzowi bardzo długo. Zabudowana na tyle wobblera cylindryczna grzechotka generuje silnie wabiący dźwięk. Kolejnym atutem jest relatywnie szeroki ster, który skacze po kamieniach na dnie w czasie zwijania. Przydatna cecha podczas łowienia kleni na woblery w rzece. Podczas pauzy w prowadzeniu przynęta odwraca się – warto w tym momencie oddać niewielki luz, co sprowokuje drapieżnika, klenia do agresywnego ataku.
Na szczególną uwagę w tej przynęcie zasługuje nowa, innowacyjna kolorystyka PHP. Technologicznie sprowadza się ona do pokrywania przynęty specjalnym, szczegółowym nadrukiem połączonym z ręcznym podkreśleniem detali aerografem. Sprawia to, że ten wspaniały wobler na klenia jest bardziej szczegółowy i niesamowicie efektywny. Całość zastosowanych tu rozwiązań technologicznych i kształt tego woblera skłonią do ataku nawet najbardziej ostrożnego drapieżnika – klenia czy jazia.

Wobler na klenia na rzekę

kleń na Goby Crank

3D Goby Crank PHP to wspaniała przynęta na wiele słodkowodnych ryb drapieżnych, które gustują w babkach – takich jak: pstrągi, klenie, okonie, szczupaki i sandacze. Występuje w dwóch rozmiarach: 40mm / 3,5g z dwoma kotwicami ST46 w rozmiarze #12 oraz 50mm / 7g z dwoma kotwicami ST46 w rozmiarze #10. Mniejszy rozmiar pracuje na głębokości od 1m do 1,4m, zaś większy schodzi na głębokość od 1,5m do 2m. Gama kolorystyczna zawiera 5 pozycji.

Tutaj możesz zapoznać się z naszym testem woblera na klenia Goby Crank

wobler Goby Crank i okoń
rozmiary Goby Crank

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze