Wobler na klenia – 3D Goby Crank PHP

tlo_non

Jak to zwykle bywa w wypadku przynęt marki Savage Gear jest to oczywiście imitacja częstego żeru ryb drapieżnych, a konkretnie babki słodkowodnej – jest smakołyk kleni. Tak powstał wobler na klenie. Kolejny pewnik to opracowanie kształtu przynęty na bardzo szczegółowym skanie jej rzeczywistego pierwowzoru. W efekcie powstał niewielki, grzechoczący wobbler. Cechuje się on super chaotyczną i nęcącą pracą.

Korpus tego modelu wykonany został ze sztywnego tworzywa ABS, przez co jest on bardzo odporny i posłuży wędkarzowi bardzo długo. Zabudowana na tyle wobblera cylindryczna grzechotka generuje silnie wabiący dźwięk. Kolejnym atutem jest relatywnie szeroki ster, który skacze po kamieniach na dnie w czasie zwijania. Przydatna cecha podczas łowienia kleni na woblery w rzece. Podczas pauzy w prowadzeniu przynęta odwraca się – warto w tym momencie oddać niewielki luz, co sprowokuje drapieżnika, klenia do agresywnego ataku.
Na szczególną uwagę w tej przynęcie zasługuje nowa, innowacyjna kolorystyka PHP. Technologicznie sprowadza się ona do pokrywania przynęty specjalnym, szczegółowym nadrukiem połączonym z ręcznym podkreśleniem detali aerografem. Sprawia to, że ten wspaniały wobler na klenia jest bardziej szczegółowy i niesamowicie efektywny. Całość zastosowanych tu rozwiązań technologicznych i kształt tego woblera skłonią do ataku nawet najbardziej ostrożnego drapieżnika – klenia czy jazia.

Wobler na klenia na rzekę

kleń na Goby Crank

3D Goby Crank PHP to wspaniała przynęta na wiele słodkowodnych ryb drapieżnych, które gustują w babkach – takich jak: pstrągi, klenie, okonie, szczupaki i sandacze. Występuje w dwóch rozmiarach: 40mm / 3,5g z dwoma kotwicami ST46 w rozmiarze #12 oraz 50mm / 7g z dwoma kotwicami ST46 w rozmiarze #10. Mniejszy rozmiar pracuje na głębokości od 1m do 1,4m, zaś większy schodzi na głębokość od 1,5m do 2m. Gama kolorystyczna zawiera 5 pozycji.

Tutaj możesz zapoznać się z naszym testem woblera na klenia Goby Crank

wobler Goby Crank i okoń
rozmiary Goby Crank

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

Inne testy z tej kategorii

Robinson PromocjaLipiec 2019
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze