Haczyki wędkarskie Robinson Titanium method feeder – nowy wymiar ostrości!

tlo_non

Titanium – to nowoczesne haczyki wędkarskie, które należy uznać za wybitne technologiczne osiągnięcie. Dzięki współpracy z najlepszymi zawodnikami oraz wieloletniemu doświadczeniu udało się stworzyć produkt najwyższej jakości. Spośród bogatej oferty haczyków spławikowych czy gruntowych na szczególną uwagę zasługują haczyki dedykowane do methody.

Zostały one stworzone przy wykorzystaniu autorskiej technologii RHT (Robinson Hook Technology). Dzięki temu ich wytrzymałość przewyższa inne produkty na rynku. Haczyki wędkarskie nie odginają się, nie pękają, wytrzymują nawet ekstremalne obciążenia. Podczas produkcji nie ma możliwości przehartowania haków. Ostrzenie odbywa się z użyciem metod zarówno elektrochemicznych jak i mechanicznych. W efekcie końcowym podczas produkcji możliwa jest 100% powtarzalność konkretnego modelu. Do największych zalet haczyków wędkarskich stworzonych na potrzeby Method Feeder należą:
– niesamowita ostrość;
– olbrzymia wytrzymałość na zginanie/pękanie;
– odporność na stępienie;
– 100% zabezpieczenie przed korozją;
– idealne proporcje dobrane między długością trzonka a promieniem łuku kolankowego.

haczyki wędkarskie Robinson

W ostatnich miesiącach haczyki wędkarskie Titanium Method Feeder zyskują coraz większe uznanie wśród renomowanych zawodników. Zapraszamy do zapoznania się z prawdopodobnie najlepszymi jakościowo hakami do method feeder dostępnymi na naszym rynku.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze