Nowości St. Croix na sezon 2014

tlo_non

Amerykański producent wędek St.Croix wprowadził do swojej oferty nowości na rok 2014. Spośród kilku ciekawych propozycji na szczególną uwagę zasługują dwie nowe serie.

Legend Xtreme® Inshore. Po sukcesie klasycznego Legend Xtreme firma St.Croix zaproponowała swoim klientom kosmicznego Xtreama w wersji morskiej. Tak jak to bywa w przypadku wędek w klasie Inshore mamy i tutaj do czynienia z nowatorską konstrukcją opartą na blanku o niewiarygodnych właściwościach. Producent zbudował swój najnowszy blank wykorzystująco najnowsze technologie stworzone dla produkcji wędzisk dzięki czemu Legend Xtreme uzyskał zadziewająca dynamikę, wyjątkowa szybkość ale co najważniejsze moc, która charakterystyczna jest dla grupy Inshore.

legend extreme inshore stcroix
legend extreme inshore stcroix

Trout Series. Dużą ciekawostką dla wędkarzy specjalizujących się w lekkim spinningowaniu będzie nowa propozycja STC. Seria Trout została zaprojektowana do łowienia walecznych ryb ale z wykorzystaniem niewielkich przynęt. Innowacja całej serii jest blank zbudowany z materiałów SCII oraz SCIV, które nadają wędce z jednej strony mięsistości oraz dużej mocy a drugiej strony uzyskaliśmy szybkość i czułość. Dla rodzimych wędkarzy znajdziemy tutaj doskonałe wędki do łowienia okoni, kleni, wzdręg oraz oczywiście pstrągów.

trout stcroix
trout stcroix

Premier. Wyjątkową gratką może okazać się nowa wędka w legendarnej już serii St. Croix Premier. Dwa nowe kije PS76MF2 oraz PS76MLF2 wypełniają lukę po słynnym już WS76MLF2. W naszej opinii to jedna z najciekawszych propozycji dla pstrągarzy. Mocny mięsisty blank z doskonałą dynamiką będzie idealny dla łowców pstrągów potokowych. Długość 230cm i gramatura 14 oraz 17 gram to niemal wzorcowe wędki dla zastosowania w większości łowisk pstrągowych w kraju.

premier stcroix
premier stcroix

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments