Legend Glass – nowe castingi od St. Croix

tlo_non

Jedną z nowości amerykańskiego producenta na 2017 r. jest seria wędek castingowych Legend Glass, wykonanych z włókna szklanego S-glass. Czego możemy spodziewać się po nowych castingach St. Croix?

O wędkach Legend Glass mogliśmy usłyszeć na długo przed tym, zanim trafiły do sprzedaży. A wszystko za sprawą targów ICAST 2016, podczas których zdobyły one główną nagrodę w kategorii wędek słodkowodnych. Teraz, gdy wędki Legend Glass trafiły na półki sklepowe, będziemy mogli na własnej skórze przekonać się o ich skuteczności.

Na chwilę seria Legend Glass składa się z 4 modeli wędek, jednak istnieją plany jej rozbudowania – niedługo zaprezentowany ma zostać model liczący 264 cm długości. Wszystkie wędki posiadają umiarkowaną akcję (moderate) i przeznaczone są do różnych technik i metod łowienia głównie woblerami.
Każdy z modeli przygotowany jest do łowienia na różnej głębokości, a uzupełnienie serii o wędkę 264 cm pozwoli na łowienie w głębokich, niedostępnych zwykle partiach wody. Legend Glass to bardzo ciekawa propozycja dla fanów castingu, którą z pewnością przetestujemy dla Was jeszcze w tym roku.

 

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze