Kołowrotek Okuma Inspira – niezawodny i wytrzymały

tlo_non

Najwyższej klasy kołowrotek spinningowy Okuma Inspira, w którym technologia i styl stanowią wspaniałą harmonię. Niezwykle zaawansowany technologicznie korpus TCA z materiału C40-X – sztywny i wytrzymały, a jednocześnie lekki.

Okuma Inspira
Ramię stopki TCA zapobiega jej skręcaniu pod obciążeniem, jednocześnie stanowi ono „ramę” dla przekładni zamontowanej w osobnym korpusie. Elementy korpusu o zdwojonej wytrzymałości sprawiają, że kołowrotek ten nie zawiedzie w najbardziej wymagających sytuacjach. Wytrzymały, komputerowo wywarzany w technologii RESII rotor CFR – generujący wirowy przepływ powietrza. Wytrzymały kabłąk z pełnego aluminium posiada łożyskowaną ślizgowo rolką EFRII zapobiega skręcaniu linki w czasie nawijania.

Bezproblemowe operowanie kabłąkiem gwarantuje odśrodkowy zbijak kabłąka w technologii CDB. Szpula kołowrotka Okuma Inspira główna jest wycinana z aluminium i anodyzowana w 2 odcieniach. Jest ona niezwykle lekka. Pod szpulą pracuje progresywny hamulec z uszczelnieniem Hydro Block. Maksymalny nacisk hamulca to 3kg dla mniejszych rozmiarów i 6kg dla największego kołowrotka. Wytrzymała korba z kutego i anodyzowanego aluminium z gałką pokrytą pianką EVA to kwintesencja ergonomii. Precyzyjna przekładnia eliptyczna, z wałkiem zębatym wycinanym z mosiądzu, osadzona na 8 łożyskach kulkowych ze stali nierdzewnej SUS gwarantuje super płynną i wydają pracę kołowrotka. Przełożenie wynosi 5,0:1.Rolkowe łożysko oporowe Quick-Set działa w systemie bezstopniowym. Do tego modelu dołączona jest szpula zapasowa z grafitu. Kołowrotek Okuma Inspira dostępny jest w rozmiarach: 20, 30 i 40, o pojemności kolejno: 140m/0,20mm, 300m/0,20mm i 260m/0,25mm. Kołowrotki ważą od 184g do 258g.

Lipień wyholowany przy pomocy kołowrotka Okuma Inspira
Lipień wyholowany przy pomocy kołowrotka Okuma Inspira
Okoń i Okuma Inspira
Okoń i Okuma Inspira

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Robinson PromocjaLipiec 2019
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze