3D Suicide Duck – samobójcza kaczka

tlo_non

Super realistyczna imitacja kaczki o nazwie 3D Suicide Duck od Savage Gear pracującej powierzchniowo, naładowanej innowacyjnymi rozwiązaniami! Poziom precyzji odwzorowania, osiągnięty dzięki skanowaniu 3D prawdziwych kaczątek zwiedzie najostrożniejszego drapieżnika, zapewniając agresywne ataki.
Twardy korpus z tworzywa ABS i półelastyczne obracające się płetwy tworzą bardzo realistyczne sfalowania i rozbryzgi wody nęcąc drapieżnika z dużej odległości.

3D Suicide Duck na płytką wodę

Doskonała przynęta na otwartą wodę. Uzbrojona jest w dwie kotwice – jedną na piersi a drugą u góry w tyle przynęty, przypiętą do niej, takie rozwiązanie gwarantuje doskonałe zacięcie podczas łowienia. W silnie zarośniętej wodzie, w kaczce Savage Gear wystarczy odpiąć przednią kotwicę – przynęta jest tak wyważona, że zawsze ląduje na brzuchu, pozwalając uniknąć zaczepów

Dwie opcje pracy!!!

Przypięta za dziób przynęta będzie imitować „kładące się na wodzie” kaczątko, które próbuje się schować i uciec od zagrożenia.
Po przypięciu przyponu do piersi, wabik będzie poruszać się wyżej w bardziej chaotyczny sposób, jak spanikowane kaczątko. Przynętę można prowadzić wolniej lub szybciej, z krótszymi lub dłuższymi pociągnięciami, udając kaczątko w bardzo naturalny sposób!

Doskonała przynęta na szczupaki i brutalne sumy! Panuje opinia, że jeden potężny atak powierzchniowy jest więcej wart, niż 10 brań z toni – wybierz kaczkę Savage Gear i przekonaj się sam! Dostępne w rozmiarach 10,5 oraz 15 cm i wadze 28 i 70 gramów. Od tego roku dostępne także w nowych kolorach.

https://savage-gear.com/products/lures/3d-suicide-duck

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments