3D Suicide Duck – samobójcza kaczka

tlo_non

Super realistyczna imitacja kaczki o nazwie 3D Suicide Duck od Savage Gear pracującej powierzchniowo, naładowanej innowacyjnymi rozwiązaniami! Poziom precyzji odwzorowania, osiągnięty dzięki skanowaniu 3D prawdziwych kaczątek zwiedzie najostrożniejszego drapieżnika, zapewniając agresywne ataki.
Twardy korpus z tworzywa ABS i półelastyczne obracające się płetwy tworzą bardzo realistyczne sfalowania i rozbryzgi wody nęcąc drapieżnika z dużej odległości.

3D Suicide Duck na płytką wodę

Doskonała przynęta na otwartą wodę. Uzbrojona jest w dwie kotwice – jedną na piersi a drugą u góry w tyle przynęty, przypiętą do niej, takie rozwiązanie gwarantuje doskonałe zacięcie podczas łowienia. W silnie zarośniętej wodzie, w kaczce Savage Gear wystarczy odpiąć przednią kotwicę – przynęta jest tak wyważona, że zawsze ląduje na brzuchu, pozwalając uniknąć zaczepów

Dwie opcje pracy!!!

Przypięta za dziób przynęta będzie imitować „kładące się na wodzie” kaczątko, które próbuje się schować i uciec od zagrożenia.
Po przypięciu przyponu do piersi, wabik będzie poruszać się wyżej w bardziej chaotyczny sposób, jak spanikowane kaczątko. Przynętę można prowadzić wolniej lub szybciej, z krótszymi lub dłuższymi pociągnięciami, udając kaczątko w bardzo naturalny sposób!

Doskonała przynęta na szczupaki i brutalne sumy! Panuje opinia, że jeden potężny atak powierzchniowy jest więcej wart, niż 10 brań z toni – wybierz kaczkę Savage Gear i przekonaj się sam! Dostępne w rozmiarach 10,5 oraz 15 cm i wadze 28 i 70 gramów. Od tego roku dostępne także w nowych kolorach.

https://savage-gear.com/products/lures/3d-suicide-duck

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze