Wędziska XLNT3 – Nowość Savage Gear 2019

tlo_non

Wędki Savage Gear XLNT3 to kompletna seria do łowienia sztucznymi przynętami. Wszystkie modele odznaczają się świetnym designem,

oraz zapewniają doskonałe wyczucie i wyważenie. Wysokiej jakości komponenty – blanki z włókien Toray Carbon i przelotki SiNCoil Control – przekładają się na zauważalny wzrost precyzji oraz dystansu wyrzutu. Dodatkowo w mocniejszych modelach zostały zamontowane przelotki startowe dwustopkowe, dzięki czemu zwiększa się wytrzymałość wędki.

xlnt3 wedka

Uchwyty wykonane z materiału TPE oraz mocowanie kołowrotka Alien Lock Down R/S gwarantuje najwyższą wydajność i bezpieczeństwo. W tym elemencie mocniejsze modele i wędki castingowe posiadają zdwojony pierścień mocujący. Wszystkie modele z tej serii są dwuskładowe. Zarówno kije spinningowe jak i castingowe odznaczają się bardzo szybką akcją, wyczuwalnym zapasem mocy. Spinningi dostępne są w długościach od 213 do 251cm (łącznie 10 długości do wyboru). Ciężar wyrzutu wędek został dostosowany do wymagań polskich wędkarzy – od najniższego 2-10 g, stopniowo zwiększa się aż do 150 g. Dostępnych jest także 5 modeli przygotowanych do obsługi multiplikatorów niskoprofilowych, o długości 213cm oraz 251cm, i ciężarze wyrzutu od 12-45g do 150g. Seria wzbogacona jest również o modele czteroskładowe czyli popularne travele. Świetna sprawa dla wędkarzy podróżujących lub wybierających się na wakacje z wędka.

xlnt3 casting
Wędka przygotowana do łowienia metodą castingową
xlnt3 spinning
Klasyczne uzbrojenie wędki spinningowej
xlnt3 travel
Wędka składająca się z czterech cześci, czyli travel
wedka savage gear xlnt3

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze