Wędka snadaczowa Okuma Alaris Zander Spin

tlo_non

Oferta firmy Okuma została powiększona o nową serię wędek, a wśród nich znajdziemy model przygotowany specjalnie dla sandaczowców.

Nowa seria nosi nazwę ALARIS, a model wędki Zander Spin. Zostały one stworzone na podstawie swoich poprzedników, ale są ich ulepszeniem oraz odpowiednim dopasowaniem do wymagań wędkarzy. Sercem jest blank z włókna węglowego, charakteryzującego się ogromną szybkością oraz szybkością. Zastosowano ciekawe rozwiązania w postaci zastosowanych komponentów. Użyto przelotki CCS SiC, które są lekkie oraz stawiający bardzo mały opór żyłce lub plecionce. Dodatkowo uchwyt kołowrotka, podobny można spotkać w topowych modelach wędka na całym świecie. Dłoń praktycznie dotyka blanku, przenosząc do niej wszystko to co dzieje się na końcu zestawu.

zander spin wędka na sandacza

Seria ALARIS Zander Spin to dwa modele, oba o ciężarze wyrzutu 10-35g. Obie wędki są dwuczęściowe o długościach 240cm i 270. Pierwszy stworzony z myślą o wędkarzach łowiących z łódek, drugi dla tych co polują za sandaczami z brzegu.
Ważnym elementem obu wędek jest długość dolnika. Została ona tak dobrana aby nie przeszkadzał przy rzutach ale nie jest też za krótki aby nie czuć komfortu z holu dużej ryby. Ogromnym plusem tego modelu jest jego cena. Producent sugeruję odpowiednio 205zł i 222 zł

alaris okuma sandaczówka

 

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments