Shimano Lunamis – japoński flagowiec

tlo_non

Już jest nowy Shimano Lunamis. Jest to wędka stworzona na rynek Japoński co czyni ją wyjątkową pod względem zastosowania oraz wyglądu. Nowoczesny design to znak rozpoznawalny tego modelu. Przeznaczony do łowienia morzu ale niezastąpiony również na dużych, nizinnych rzekach. Z powodzeniem można go używać pod bolenie, sandacze czy szczupaki. Nie można zapomnieć o belonach czy trociach łownych w morzu.

Shimano Lunamis charakteryzuje się dużą mocą i ogromną czułością przy zachowaniu lekkiego blanku. Shimano zastosowało blank Spiral X Core, zintegrowany uchwyt Carbon Monocoque oraz uchwyt kołowrotka Ci4+. Przelotki zamontowane w wędce Lunamis to połączenie Shimano X Guide oraz Fuji Titanium SiC na szczycie.

lunamis

Shimano Lunamis to japońska jakość

Cała seria Lunamis składa się z sześciu wędek począwszy od najkrótszej, której długość to 259cm (133cm długość transportowa) kończąc na długiej 290cm (149cm długość transportowa). Ciężar wyrzutu uzależniony jest oczywiście od danej długości ale mamy wędki z zakresami 6-25g, 5-21g, 10-45g co czyni całą serię bardzo uniwersalną. Średnia waga wędki to 120g – co czyni je bardzo lekkimi nie męczącymi wędkarza przy całodniowym wędkowaniu. Wręcz idealnie pasują do kołowrotów Shimano, które z założenia posiadają małą wagę.

Tabela modeli
Tabela modeli

Dane techniczne

  • Uchwyt SHIMANO Ci4+ – trzymający kołowrotek na miejscu
  • Rekojeść Carbon Monocoque – bardzo lekka podnosząca czułość wędki
  • Technologia Spiral X-CORE – niwelująca drgania podczas rzutów
  • Hi-Power X – ogranicza skręcanie blanku i podnosi jego wytrzymałość
Zastosowane technologie
seria Lunamis Shimano

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments