Scierra przedstawiła nowości na 2015 r.

tlo_non

Scierra to firma, której żadnemu wędkarzowi przedstawiać nie trzeba. W jej nowym katalogu na 2015 r. znajdziemy całą gamę produktów, poczynając od nowych modeli wędek i kołowrotków, poprzez sznury i odzież wędkarską, a na wszelkiego rodzaju akcesoriach skończywszy. Nas szczególnie zainteresowały dwa produkty tej skandynawskiej marki, które zapowiadają się bardzo ciekawie.

 

 

Seria SRX to kije o akcji medium fast, przygotowane specjalnie do łowienia ryb łososiowatych w wodach stojących. W związku ze swoim przeznaczeniem, wędki te zostały przystosowane do oddawania płynnych, a jednocześnie precyzyjnych rzutów nawet w najcięższych warunkach. Cechy te zostały osiągnięte bez konieczności pozbawienia wędki niezbędnej czułości. Wraz ze stworzonym specjalnie dla tego modelu, niezwykle lekkim kołowrotkiem SRX wędka ta tworzy zestaw, obok którego żaden muszkarz nie przejdzie obojętnie.

scierra-srx

Kołowrotek muchowy EDP to z kolei ciekawa propozycja dla tych wędkarzy, którzy dysponują ograniczonym budżetem. Jak zapewnia producent, mimo niższej ceny kołowrotek ten jest bardzo wytrzymały i posiada wszystkie cechy, jakimi powinien odznaczać się dobry i w pełni funkcjonalny kołowrotek muchowy. EDP ma być z założenia kołowrotkiem uniwersalnym, jednak szczególnie polecany jest do połowu pstrąga, łososia, lipienia i innych gatunków drapieżnych.

Scierra EDP

Źródło zdjęć: www.scierra.com

 

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze