Recon – wibrujący jig od Riot Baits

tlo_non

Prace nad jigiem Recon trwały aż dwa lata. Czas ten został poświęcony nie tylko na poszukiwania idealnego kształtu skrzydełka czy optymalizację wibracji przynęty, ale też na sprowadzenie specjalnych komponentów z USA, dzięki którym Recon mógłby być wykorzystywany przez zawodowców podczas walki o puchary i tytuły.

O firmie Riot Baits stało się już głośno jakiś czas temu dzięki przynęcie Fuzzy Beaver. Także najnowsza propozycja tego producenta – wibrujący jig Recon – z pewnością zaskarbi sobie przychylność wędkarskiego świata. Długie godziny poświęcone pracom nad przynętą przyniosły rezultaty.
Specjalny kształt jiga pozwala mu przeskakiwać i odbijać się od podwodnych przeszkód, oraz świetnie pracować nawet w mocno zarośniętych miejscach. Wszystkie modele wyposażone są w oczy 3D, oraz mocne i ostre haki Mustad UltraPoint.

blank

Jednak tym, co nadaje pracę całej przynęcie, jest specjalnie zaprojektowane skrzydełko Spade Blade. Ma ono być prawdziwą rewolucją w świecie jigów, maksymalizując pracę przynęty dzięki lepszej hydrodynamice. Wykonane zostało ze wzmocnionej stali nierdzewnej, i ma zapewniać natychmiastową reakcję oraz silne i ciągłe wibracje przynęty.

Zobacz także...

No Content Available
na szczupaka
Plecionki JMC
blank
blank
blank
blank
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze