Okuma Alaris Soft Lure Spin

tlo_non

Wędzisk Okuma ALARIS Soft Lure Spin zostały stworzone do precyzyjnego operowania przynętami miękkimi. Wszelkiego rodzaju gumami jesteśmy w stanie łowić dosłownie każdą spotykaną w naszych wodach rybę drapieżna, stąd ich zastosowanie jest niezwykle szerokie.

Jak ma to miejsce w wypadku całej rodziny wędzisk ALARIS blanki wykonane są z włókna węglowego 24T. Są one smukłe, lekkie i charakteryzują się szybką akcją dopracowaną do podstawowego ich zastosowania, łowienia gumami. Zbrojenie wędzisk stanowią: ażurowe mocowanie kołowrotka Touch Blank, które pozwala na bezpośredni kontakt palców z blankiem, lekkie przelotki CCS SiC oraz klasyczny uchwyt z naturalnego korka. Kije te są niezwykle atrakcyjne wizualnie ze swoim wyważonym i nieco klasycznym wyglądem.

 

wędka Okuma Alaris

Niemniej prawdziwy uśmiech na twarzy wywołuje ich praca i radość z łowienia nimi. To zasługa przemyślanej konstrukcji i dbałości o detale detali, takie jak chociażby odpowiednia długość dolnika, który nie będzie haczył o odzież. Na serię składają się cztery wędziska dwuskładowe tworzące dwie pary o identycznej długości. Krótsze kije mierzą 240cm, dłuższe mają 270cm. Ciężar wyrzutu wynosi 5-15g dla pierwszej pary oraz 7-25g dla krótszego kija i 7-28g dla dłuższego w drugiej parze. Waga wędzisk mieści się w zakresie od 138g do 170g. Nie można na koniec nie wspomnieć o atrakcyjnej cenie tej serii wędzisk.

Okuma Alaris

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments