Nowe wędki St. Croix jeszcze w tym roku!

tlo_non

St. Croix nie próżnuje – w tym roku debiutowało już kilka nowych serii wędek tej marki (np. Legend Glass czy Bass X), a na tym nie koniec. Jesienią 2017 r. do sprzedaży trafią wędki Legend Tournament Inshore, na co fani St. Croix już zacierają ręce.

St. Croix Legend Tournament to seria wędek dobrze znana wędkarzom w Polsce i na całym świecie. Podobnie jak pozostałe kije z tej grupy, Legend Tournament Inshore odznaczać się mają niezwykłą czułością, mocą i wytrzymałością. Głównym przeznaczeniem nowej serii jest łowienie w wodzie słonej, wobec czego kluczowe komponenty wykonane zostały z odpornych na korozję materiałów.

Do budowy wędek wykorzystano flagowe technologie St. Croix (takie jak Integrated Poly Curve i Advanced Reinforcing Technology), a blanki wykonane zostały z włókna grafitowego SCIV. Wiadomo już także, że wśród 10 modeli, które trafią na półki sklepowe jesienią, znajdą się zarówno wędki spinningowe jak i castingowe. Wyposażone będą one w przelotki Kigan Master Hand Zero Tangle oraz uchwyt na kołowrotek marki Fuji. Główna nagroda w kategorii wędek morskich, którą kije Legend Tournament Inshore zdobyły podczas niedawno zakończonych targów ICAST, tylko pobudza apetyt. Z pewnością przetestujemy dla Was możliwości tej serii gdy tylko trafi ona w nasze ręce!

 

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments