Nowe wędki Okuma Altera

tlo_non

Przedstawiamy Wam niezwykle szeroką i uniwersalną ofertę wędzisk spinningowych Okuma, która łączy w sobie wysoką jakość, zaawansowane materiały i dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach.To takie nasze potwierdzenie, że coś, co jest przemyślane, dopracowane i skuteczne, niekoniecznie musi kosztować majątek.

Podstawą konstrukcji tych kijów są dwuskładowe, lekkie i smukłe blanki o szybkiej akcji i sporym zapasie mocy. Blanki są zwijane z mat włókna węglowego o module 24T. Uzbrojone stanowią przelotki SiC z oprawkami w kolorze Gunsmoke, oraz ergonomiczne mocowanie kołowrotka Touch Blank. Jest to mocowanie o ażurowej konstrukcji, przez którego sporej wielkości otwory dotykamy palcami gołego blanku. Nietrudno się domyśleć, że takie rozwiązanie wzmacnia skuteczność wyczucia delikatnych podgryzań i puknięć w przynętę w jakich lubują się ostrożne drapieżniki. Wygoda operowania tymi kijami to także zasługa dzielonego uchwytu z pianki EVA. Ważnym podkreślenia jest fakt, że długość dolników jest zoptymalizowana, są nie za długi i nie za krótkie. Pozwala to na kontrolowanie holowanej ryby bez obawy o zahaczenie dolnikiem o odzież.

altera rodzaje wędek

Serię tworzy aż25 modeli, z czego 23 to spinningi, a dwa służą do współpracy z multiplikatorami nisko profilowymi. Spinningi występują w długościach od 165cm do 270cm,ich ciężar wyrzutu mieści się w przedziale od 3-8g do 30-100g. Jest to potężne spektrum, z którego każdy wybierze coś dla siebie. W mocniejszych kijach znajdziemy dwu-stopkową przelotkę startową, a w niektórych wszystkie przelotki są dwu-stopkowe. Waga spinningów to zakres od 89g do 181g. Specyfikacja castingów to długość 195cm o ciężarach wyrzutu 10-30g i 20-50g oraz wadze 114g i 129g.

modele wędek okuma altera

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze