Kołowrotek HARAMI – nadchodzi wyjątkowe

tlo_non

Na przełomie lutego i marca w sklepach wędkarskich w całej Polsce pojawi się długo zapowiadany kołowrotek HARAMI FD od firmy Robinson. Maszynka w każdym calu wyjątkowa, stworzona głównie z myślą o spinningistach. Kilka słów na temat specyfikacji:

Kołowrotek HARAMI FD to 10-łożyskowy, spinningowy młynek z najwyższej jakościowo półki, który korzysta ze współczesnych nowinek technicznych. Główne cechy to bardzo płynna praca i wręcz wzorcowy rozkład nawiniętej żyłki. W Harami zastosowano precyzyjny hamulec typu „Power Drag” z podkładkami z włókna węglowego a przekładnia kołowrotka została dodatkowo wzmocniona. Wzmocniono również rurkowy kabłąk i powiększono rolkę, która pokryta została stopem mosiądzu i azotku tytanu. Wszystko to zamknięte w nowoczesnej stylistyce, przy zachowaniu naprawdę niewielkiej wagi kołowrotka. Dostępne modele w rozmiarach: 2010, 2510, 3010. Waga: 248, 256 i 284 g. Nawój przy jednym obrocie korbką: 69, 73 i 77 cm. Kołowrotek objęty 5-letnią gwarancją. Dodatkowo można dokupić szpulę płytszą lub taka samą jak główna.

Kołowrotek Harami idealny do spinningu

kołowrotek spinningowy Harami
kołowrotek spinningowy Harami

To nie jedyne, spinningowe nowości ze stajni Robinsona na rok 2020. Zobaczcie jak prezentują się pozostałe kołowrotki, które właśnie trafiły lub za moment trafią na sklepowe półki: http://bit.ly/kolowrotkirobinsonspin2020

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments