Kołowrotek spławikowy – Contest Match FD

tlo_non

Firma Robinson jako jedna z nielicznych na rynku tworzy profesjonalne produkty dedykowane dla wędkarzy wyczynowych. Pod koniec maja 2021 na rynku pojawi się kołowrotek spławikowy CONTEST MATCH FD. Bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji dla wędkarzy spławikowych w tym roku. Przyjrzyjmy się, co otrzymujemy za kwotę około 430 zł (cena katalogowa).

kołowrotek spławikowy Contest Match FD

Kołowrotek spławikowy Contest Match FD - charakterystyka

Produkty Robinsona od zawsze charakteryzują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Contest Match FD nie jest odosobnionym przypadkiem. Otrzymujemy bowiem kołowrotek spławikowy z 10-łożyskami ze stali nierdzewnej. Przy wadze 290 gramów moc hamulca wynosi aż 12 kg. Ponadto nawój młynka to, aż 98 cm, co znacznie pozwala zaoszczędzić czas na powtarzalne zwijanie zestawu. Przy przełożeniu 6,2:1, lekkiej grafitowej konstrukcji oraz przekładni typu „High Speed” dodatkowym atutem jest hamulec „Power Drag” z podkładkami z włókna węglowego. Całości dopełnia komputerowo wyważony rotor, wzmocniony, rurkowy kabłąk, powiększona rolka pokryta stopem mosiądzu i azotku tytanu oraz ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt korbki z pianki EVA.
Stylistyka nie pozostawia złudzeń – mamy do czynienia z bardzo wytrzymałym produktem najwyższej klasy, który sprosta wymaganiom nie tylko wędkarza wyczynowego, ale również tych wędkarzy, którzy na spławik łowią rekreacyjnie.
Tym bardziej, że cena, jak za kołowrotek na lata, jest bardzo przystępna.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments