Katalog Savage Gear 2022

tlo_non

Nowy katalog Savage Gear 2022 już jest, a w nim pełno nowości. Nie będziemy wymieniali wszystkich i skupimy się na tym co najbardziej przykuło naszą uwagę.
W pierwszej kolejności wędki, cała seria SGS6, w której znajdziemy 11 podserii, stworzonych do łowienia danego gruntu ryby, metody połowu czy używanych przynęt. Wśród nich w nasze około wpadły modele Ultra Light Game czyli kije do ultra delikatnego i finezyjnego łowienia okoni, kleni. Łowienie na małe przynęty staje się coraz bardziej popularne wśród polskich wędkarzy. Powstają coraz to nowsze sposoby łowienia w ten sposób. Wszystko to daje ogromne możliwości złowienia drapieżnika jak również ryb spokojnego żeru.

W dalszej części katalogu napotykamy na pokrowce neoprenowe na kołowrotki. Jest to produkt pożądany ponieważ zabezpiecza młynek przed zarysowaniem, zabrudzeniem. Bardzo często kołowrotki używane przez wędkarzy są drogie a ich zniszczenie może być bolesne dla portfela. Taki pokrowiec zamyka sprawę i rozwiązuje problem. W przypadku pokrowca Savage Gear, nie trzeba zdejmować kołowrotka z wędki aby z niego skorzystać. Można mieć w pełni uzbrojoną wędka i zabezpieczony kołowrotek.

Z rzeczy mniej popularnych to zwróciliśmy uwagę na przynęty morskie stworzone do łowienia ryb w słonej wodzie. Tutaj celem będą belony, trocie czy łososie. Savage Gear nie zapomniał również o tych wędkarzach i stworzył dla nich ołowianki Sardine Slide – warte uwagi i przetestowania.

Katalog Savage Gear 2022

Z zawartością katalogu można zapoznać się tutaj:

Wersja przeglądarkowa

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments