Jerki na szczupaka – Buster Jerk

tlo_non

Już za chwilę inauguracja szczupakowego sezonu. Firma Robinson Europe, będąca oficjalnym dystrybutorem przynęt Strike Pro od kilku lat udowadnia,

że w arsenale wędkarzy polujących na duże esoxy nie może zabraknąć legendy…

strike pro buster jerk

BUSTER JERK
To jedna z przynęt, która nie tylko udowodniła, że duże szczupaki można łowić regularnie, ale również zmieniła myślenie o tym jak je przechytrzyć. Poza tym, oglądając sukcesy europejskich teamów, łowiących na Buster Jerki wielu wędkarzy sięgnęło po te duże i selektywne przynęty. O rosnącej popularności jerków Strike Pro świadczy fakt, że Robinson, co roku sprowadza do Polski nowe warianty kolorystyczne. W roku 2019 jest ich już blisko 30!

buster jerk na szczupaka

Buster Jerki nadają się zarówno do obławiania płytkich jak i głębszych partii wody. Szczególnie na płyciznach ataki w prowadzoną ślizgiem przynętę potrafią być szczególnie spektakularne. To co zwraca szczególną uwagę to jakość materiałów, z których została wykonana. Nawet po kilkudziesięciu dużych rybach Buster Jerk pracuje nienagannie, a malowanie jest bardzo trwałe. Jerki zbrojone są w bardzo dobrej jakości kotwice VMC. Na uwagę zasługują tutaj kółka łącznikowe, których wytrzymałość jest naprawdę imponująca.

Buster Jerk może nosić znamiona przynęty uniwersalnej, między innymi dzięki temu, że dostępne są jego trzy wersje:
– pływająca
– tonąca
– wolnotonące

Wędkarz może nadać mu dowolną pracę od ślizgów na boki, przez zawieszenie, po powolny opad w toni. Wachlarz możliwości zaprezentowania Busterów pod wodą jest naprawdę szeroki i zależy od sposób operowania wędziskiem. Wspomnijmy jeszcze, że w środku zamontowano system grzechotek, które zwiększają jej skuteczność a wielkość przynęt można dostosować do każdych warunków. Ponadto Bustery dostępna są w kilku rozmiarach:
– 15 cm /75 g (Buster Jerk Original – wolnotonący)
– 15 cm / 64,5 g (Buster Jerk Shallow Runner – pływający)
– 12 cm / 37 g (Buster Jerk II – pływający)
– 10 cm / 25 g (Baby Buster – pływający)
– 8,5 cm /18 g (Buster Jerk V – tonący)
– 6,8 cm / 10,3 g (Tiny Buster – tonący)

W sieci nie brakuje pozytywnych opinii o Buster Jerkach oraz komentarzy wychwalających ich skuteczność. Tym bardziej cieszy fakt, że na polskim rynku mamy oficjalnego dystrybutora produktów Strike Pro. Robinson Europe zapowiada, że nowe kolory to nie koniec niespodzianek, które firma szykuje na ten rok.

jerk na szczupaka

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments