Druga edycja konkursu “Zanęta Dragon”

tlo_non

Uwaga – konkurs! Weź udział by mieć szansę na wygranie jednego z 10 zestawów zanęty Dragon Quattro. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 maja 2015 r.


Zasady konkursu są niezwykle proste – wystarczy udostępnić, polubić i skomentować wpis o konkursie na naszym profilu na Facebooku (www.facebook.com/fishingtestpl), by wziąć udział w losowaniu jednego z 10 zestawów zanęty Dragon Quattro o łącznej wadze 3 kg! Sponsorem nagród w konkursie jest firma Dragon: www.firmadragon.pl.

REGULAMIN KONKURSU „ZANĘTA DRAGON”

1. Organizatorem Konkursu jest witryna fishing-test.pl, ul. Międzyborska 17, 04-041 Warszawa.
2. Fundatorem nagród w konkursie jest firma DESIGN FISHING Sp. z o.o., ul. Szubińska 2, Kruszyn Krajeński, BIAŁE BŁOTA 86-005.
3. Konkurs ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników posiadających konto w portalu społecznościowym Facebook.
4. Konkurs trwa od 13.05.2015 r. do 20.05.2015 r. Losowanie nagród i ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce 20.05.2015 r. Losowanie odbędzie się w siedzibie organizatora Konkursu.
5. Nagrodą w Konkursie jest 10 zestawów zanęty Dragon Quattro po 3 kg każdy (łącznie 30 kg).
6. Koszt wysyłki nagród konkursowych ponosi organizator.
7. Aby wziąć udział w Konkursie należy polubić fanpage Fishing-testu na Facebooku, polubić i udostępnić wpis informujący o konkursie, oraz zamieścić pod nim komentarz o treści „Zanęta Dragon”.
8. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
9. Udział w Konkursie oznacza akceptację regulaminu.

konkurs-dragon2

 

 

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze