Czy zanęty Marukyu zdominują Europę?

tlo_non

Marukyu to potęga jeśli chodzi o zanęty, zwłaszcza na rynku azjatyckim. Teraz ta japońska firma planuje zdobycie podobnej pozycji w Europie.

Marukyu w ostatnim czasie wykonało szereg działań, które mają poprawić pozycję firmy na naszym kontynencie. Najważniejsze z nich to otwarcie pierwszego europejskiego ośrodka produkcji tej firmy, oraz nabycie brytyjskiej marki Chapel Baits. Dzięki temu zakupowi, japońska firma stała się właścicielem marek Chapel Baits oraz Bait Factory. Marukyu nie ukrywa, że ma ambicje stać się największym dostawcą zanęt w Europie, co już wiele lat temu udało się firmie na rynku chińskim i japońskim.
Nowy ośrodek produkcji w Europie został przygotowany do produkcji niemal każdego rodzaju zanęt, o zróżnicowanych cenach. Dzięki temu Marukyu ma nadzieję trafić do jak najszerszego grona wędkarzy. Ośrodek ten ma być jednym z największych tego rodzaju obiektów poza terytorium Azji. To zapewne także nie ostatnie posunięcie, jakiego możemy się spodziewać po japońskiej firmie – nie tak dawno stała się ona też właścicielem marki Rig Marole.

marukyu

chapel

Źródło zdjęć: www.marukyu.com, www.chapelbaits.co.uk

 

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze