BaitCloud – zwabi ryby tam gdzie chcesz

tlo_non

BaitCloud to nowa marka w wędkarskim świecie, która ma nadzieję zrewolucjonizować rynek atraktorów. Atraktory BaitCloud to produkt w pełni ekologiczny, który nie wymaga użycia ani naszego sprzętu, ani żadnych gadżetów. Jak to działa?

Aktualnie w ofercie producenta znajdziemy 7 smaków atraktora, przeznaczonych dla konkretnych gatunków: bass, karp, rak, panfish, ryby drapieżne, aloza i walleye. Atraktor ma postać kulki, którą po prostu rzucamy w miejsce, w którym będziemy łowić. Jest on więc niezwykle prosty w zastosowaniu, i nadaje się do wszystkich metod łowienia, podczas których nie będziemy się przemieszczać (wędkarstwo podlodowe, łowienie z pomostu czy ze skarpy).

Po wrzuceniu do wody kulka zaczyna samoczynnie opadać na dno, bąbelkując przy tym i wydzielając „chmurę” zapachową aż do całkowitego rozpuszczenia. Jedna kulka atraktora BaitCloud będzie wabić night ryby w wybrane przez nas miejsce przez ok. godzinę. Jest to z pewnością ciekawe rozwiązanie, a wszyscy chętni by wypróbować jego skuteczność mogą zamówić produkt on-line na stronie producenta (BaitCloud nie posiada jeszcze dystrybutora w Europie).

 

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze