Adusta Lancetic – alternatywa dla jaskółek

tlo_non

Adusta dalej zaskakuje. W ofercie oprócz woblerów znaleźć można przynęty gumowe. My jako redakcja zdążyliśmy już poznać Adusta Penta Shad, tym razem w oko wpadły nam Lancetic’i. Jest to przynęta dość specyficzna, w jakiś sposób przypomina jaskółkę lub worma – ten ostatni jest mniej popularny u nas w kraju ale również skuteczny w odpowiednich warunkach.

Lancetic to guma o długim wąskim korpusie, który podczas podbić nieregularnie odbija na boki. Miedzy ogonkiem a brzuszkiem znajduje się karbowany łącznik – dzięki niemu tylna część jest bardzo żwawa i kusi ryby do brania. Guma wykonana jest z specyficznego materiału mieszanki sylikonów i soli przez co Lancetic osiągnął niesamowite właściwości podczas opadu. Dodatkowo cała guma nasączona jest atraktorem, który utrzymuje się długo i nie wietrzeje podczas łowienia. 

lancetic

Producent wspomina również o dodatkach w postaci użycia realistycznego oka, które podnosi skuteczność brań.
Lancetic to przynęta mocno uniwersalna, stworzona do łowienia różnymi metodami. Począwszy od główek jigowych poprzez Wacky Rig, Drop Shot itp. Idealnie nadaje się do łowienia okoni, sandaczy czy nawet leniwych szczupaków. Naszym zdaniem będzie to hit jako zastępstwo do jaskółek sandaczowych.

Długość: 11 cm / 4,5 cala
Waga: 3g
Głębokość pracy: wolno tonący 0.0m
Opakowanie: 8 sztuk

lancetic kolory
lancetic adusta
adusta ancetic

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments