4D PERCH SHAD – jak żywa ryba

tlo_non

Kolejna z przynęt rodziny 4D w ofercie marki Savage Gear. Tym razem mamy do czynienia z rasowym okoniem, który w odróżnieniu od zeszłorocznego, pracującego niesamowicie naturalnie wabika 4D Line-Thru Perch, wyposażony jest w kopyto. Polecamy ją na szczupaki.

Jak w wypadku wszystkich przynęt z rodziny 4D marki Savage Gear, także i tutaj podstawą gumy jest model geometryczny prawdziwego okonia opracowany na podstawie skanowania 3D. Tak wykonaną przynętę charakteryzuje bardzo wysoki poziom odwzorowania szczegółów. Niemniej prawdziwa magia zaczyna się dalej.

przynęta na szczupaka - perch shad

Pierwszym wzmacniaczem super precyzyjnego odwzorowania kształtu przynęty jest foto realistyczna kolorystyka. Ta, szczególnie w naturalnym kolorze, niemal uniemożliwia odróżnienie przynęty w wodzie od żywej ryby. Nadal jednak poruszamy się w granicach świata trójwymiarowego, skąd zatem ów tajemniczy czwarty wymiar przynęt serii 4D? Tym dodatkowym wymiarem jest zapach, a konkretnie dodatek atraktora fermonowego DNA, którym nasączany jest w procesie produkcyjnym materiał przynęty. Kopyto sprawia, że ta guma kołysze się uwodzicielsko, a grzechotka w ogonie wysyła prowokujący do ataku dźwięk.

relistyczny okoń na szczupaka

imtacja okonia

4D Perch Shad jest dostarczany z gotowym uzbrojeniem, którego forma zależna jest od rozmiaru. Dwie mniejsze wielkości wyposażone są w kotwicę umiejscowioną na brzuchu, zamocowaną na krętliku, dzięki czemu szczupak ma nikłe szanse na wypięcie się. Duży rozmiar wykorzystuje nasz genialny system zbrojenia przelotowego Line-Thru z mocowaniem Line-ThruModifier. Takie rozwiązanie sprawia, że po braniu zbrojenie wypina się z przynęty, która może swobodnie przesunąć się z daleko od ostrych zębów szczupaka. Daje to dwa pozytywne efekty, po pierwsze ryba nie jest w stanie wykorzystać masy przynęty do wypięcia się, a po drugie zęby szczupaka nie zagrażają gumie.

4D perch shad

Przynęta Savage Gear 4D Perch Shad dostępna jest w rozmiarach: 12,5cm / 25g, 17,5cm / 75g i 20cm / 100g. Gama kolorystyczna zawiera trzy kolory – naturalną i super realistyczną imitację okonia oraz dwa jaskrawe kolory. Poza ofertą regularną jest dostępny też limitowany okoń w rozmiarze 23cm / 168g ze zbrojeniem przelotowym. Okoń to w wielu okresach główne pożywienie dużych szczupaków, dzięki czemu ta niezwykle realistyczna przynęta będzie naprawdę zabójczo skuteczna.

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments