4D Herring Shad – guma na szczupaki

tlo_non

Przynęty 3D HerringShad nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten model ugruntował swoją pozycję niekwestionowanego „pierwszego wyboru” dla wielu wędkarzy z pasją łowiących szczupaki, a także sandacze. Przez kilka lat skuteczność tej przynęty potrafiła zadziwić wielu niedowiarków, ale w oczach perfekcjonistów z marki Savage Gear nadal pozostawał margines dla usprawnień i ulepszeń. To było motorem dla stworzenia kolejnego wcielenia naszego gumowego śledzia, nazwanego 4D HerringShah – guma na szczupaka

Zacznijmy od początku, dlaczego 4D? Otaczający nas świat jest trójwymiarowy pod względem geometrycznym, taka jest jego forma. Naukowcy starający się zrozumieć i opisać otaczającą nasz rzeczywistość posługują się i czwartym wymiarem, jakim jest czas. To właśnie jest podstawowa różnica pomiędzy naukowym, a wędkarskim pojęciem czterowymiarowości. My osiągnęliśmy czwarty wymiar poprzez specjalne wykończenie gumy. Wszystko zaczyna się tradycyjnie (przynajmniej dla nas), od trójwymiarowego skanowania prawdziwych śledzi, czyli w nomenklaturze nazw naszych produktów – technologia 3D. Na podstawie tego skanu wykonywana jest gumowa przynęta i już tu zaczyna się magia. Materiał gumy jest fabrycznie nasączony atraktorem DNA, który bardzo skutecznie zwabia drapieżniki. To właśnie rozprowadzanie atraktora w wodzie jest naszym wędkarskim czwartym wymiarem, czyli technologią 4D. Uzupełnieniem jest tu niesamowite foto realistyczne odwzorowanie wyglądu zewnętrznego ryby. Poziom detali jest niesamowity, a całość wygląda tak naturalnie, że drapieżniki nie są w stanie powstrzymać się przed atakiem. Każda wersja kolorystyczna, jaka znalazła się w dostępnej palecie, została przetestowana i dopracowana do perfekcji.

4d herring shad na szczupaka

4D HerringShad ma kilka usprawnień w stosunku do poprzedniej wersji.Przednia cześć jest nico grubsza, dzięki czemu lepiej trzyma się główki jiggowej lub zbrojenia opartego o wkręt.W pyszczku znajduje się prowadnica dla haka ułatwiająca zbrojenie.Dodatkowo zintegrowane z przynętą oczy nie są w stanie odpaść. Dodaliśmy także gniazdo na grzechotkę w ogonie. Nieco smuklejszy profil korpusu sprawia, że kołysząca praca w połączeniu z foto holograficznym pokryciem i atraktorem, jest jeszcze bardziej efektywna.

Gumy 4D HerringShad dostępne są w trzech rozmiarach: 16cm/28g, 19cm/45g i 25g/98g.
Gama kolorystyczna zawiera 5 naturalnych kolorów.

4d herring shad kolory

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments