Bielizna Graff Bioactiv – MERYL Skinlife

tlo_non

Bielizna Graff Bioactiv – MERYL SkinlifeFirma Graff proponuje dla wędkarzy (i nie tylko) specjalistyczną bieliznę, której linia nosi nazwę GRAFF-BIOACTIV. Wyjątkowe właściwości termoizolacyjne sprawiają, że bielizna w ten sposób sygnowana, jest niezastąpiona podczas jesiennych i zimowych wypadów nad wodę.

 

Charakterystyka
Bielizna, którą poddaliśmy testowi to męskie bokserki. Towar mieści się w kartonowym opakowaniu. Z tyłu opakowania producent umieścił niezbędne informacje dot. danego produktu. Każdy może poczytać o niezwykłych właściwościach bielizny. Jest tam zawarta informacja, że bielizna chroni skórę przez przegrzaniem i przed przechłodzeniem, doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz tkaniny, szybko wysycha nie prowadząc do powstawania przykrego zapachu potu. Kolejna z oferowanych zalet to właściwości bakteriostatyczne, czyli możliwość utrzymania naturalnego poziomu bakterii na powierzchni skóry, oraz właściwości antyalergiczne.

Estetyczne opakowanie.


Niezbędne informacje dot. produktu producent zawarł z tyłu opakowania.

Wykonanie
Bielizna wykonana jest z dwuwarstwowej dzianiny, stworzonej z włókien polamidowych i mikrowłókien „Meryl Skinlife”, poddanej specjalistycznej obróbce. Meryl Skinlife to natomiast unikalna struktura mikrowłókien pokrytych jonami srebra. Brzmi kosmicznie, ale należy dać wiarę producentowi.


Zastosowanie nowoczesnych materiałów.


Wewnętrzna strona bielizny wyłożona jest miękkim w dotyku meszkem polarowym, uzyskanym w wyniku „szmerglowania”.

Cena
Na portalu aukcyjnym allegro można zaopatrzyć się w omawiane bokserki za cenę od 85 do 100 zł za sztukę.

Przeznaczenie i komfort
Bielizna przeznaczona jest dla osób aktywnie spędzających czas na powietrzu. Jest produkowana głównie z myślą o wędkarzach, myśliwych, osobach uprawiających sporty górskie. Specjalnie dla alergików skórnych Graff szyje tę bieliznę z płaskimi szwami, dodatkowo sam materiał od wewnętrznej strony posiada bardzo miły i przyjemny w dotyku „meszek polarowy”. Nic nie drapie, nie obciera skóry. Bielizna dobrze przylega do ciała, jednakże tylko dobór odpowiedniego rozmiaru będzie miał na to wpływ. Właściwości termoizolacyjne nie są wyolbrzymione –  produkt autentycznie spełnia swoją funkcję. Bokserki są ciepłe, a jednocześnie nie doprowadzają do tego, że skóra się pod nimi poci.

Obowiązkowe logo producenta.

OCENA KOŃCOWA – punktowanie
– jakość / wykonanie –  9
– cena – 8
– przeznaczenie – 9
– ogólne wrażenie  – 9

Średnia ocena:  8,8
Zalety:
– zastosowanie nowoczesnych materiałów,
– komfort użytkowania,
– jakość wykonania,
– estetyczne opakowanie,
– faktyczne właściwości termoizolacyjne.

Wady:
– brak.

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments