Zanęta Gold Line i Silver Line od Harisona

tlo_non

Wśród pełnej gamy zanęt i przynęt karpiowych marki Harison, odnajdziemy dwie pozycje zanętowe, mianowicie serie Gold Line i Silver Line.

Są to wysokiej klasy mieszanki paszowe, odpowiednio skomponowane, przy współpracy z wieloma doświadczonymi wędkarzami. Dostępne w wielu smakach zanęty, skuszą niejednego dorodnego karpia, czy leszcza. Seria Silver Line to oferta o bogatej gamie zapachów, gotowych do użycia od razu, bądź wykorzystania, jako bazy w swoich indywidualnych kompozycjach. Gold Line natomiast to profesjonalne mieszanki, idealnie sprawdzające się podczas zawodów wędkarskich. Wyróżniają je odpowiednio wyselekcjonowane, wysokojakościowe komponenty produkcyjne, co przekłada się na efekty nad wodą.

IMG 6641

IMG 6642

IMG 6642

IMG 6650

IMG 6652

 

 

 

 

 

 

 

Wśród pełnej gamy zanęt i przynęt karpiowych marki Harison, odnajdziemy dwie pozycje zanętowe, mianowicie serie Gold Line i Silver Line. Są to wysokiej klasy mieszanki paszowe, odpowiednio skomponowane, przy współpracy z wieloma doświadczonymi wędkarzami. Dostępne w wielu smakach zanęty, skuszą niejednego dorodnego karpia, czy leszcza. Seria Silver Line to oferta o bogatej gamie zapachów, gotowych do użycia od razu, bądź wykorzystania, jako bazy w swoich indywidualnych kompozycjach. Gold Line natomiast to profesjonalne mieszanki, idealnie sprawdzające się podczas zawodów wędkarskich. Wyróżniają je odpowiednio wyselekcjonowane, wysokojakościowe komponenty produkcyjne, co przekłada się na efekty nad wodą.

Zobacz także...

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments