Wodery Savage Denim do brodzenia – Street Fishing

tlo_non

Wędkarstwo to nie tylko forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. To pasja, a dla wielu z nas także sposób na życie, cały czas rozwijana o nowe metody i sposoby łowieniajak chociaż by street fishing. Kiedy łowimy, chcemy się skupić tylko na najważniejszym – właściwym, skutecznym prowadzeniu przynęty, a w konsekwencji na holu i efektownej sesji zdjęciowej ze złowioną rybą. Nie interesuje nas nic ponad komfort, pewność i bezpieczeństwo, które ma nam zapewnić to co mamy na sobie – odzież. Jednak czy w XXI wieku nie możemy wymagać więcej? Oczywiście, że tak! Możemy nie tylko mieć sprawdzoną i niezawodną odzież wędkarską, możemy w niej też dobrze i stylowo wyglądać. Taka jest podstawa, fundament, stojący za ofertą odzieży Savage Gear.

Jest wiele rzek płynących przez polskie miasta, a na wielu z nich możemy znaleźć sporo ciekawych miejsc dających szansę na złowienie wspaniałych okazów. Aby dosięgnąć najlepszych miejscówek niejednokrotnie wskazane jest brodzenie, tam, gdzie to jest możliwe. Taki mariaż StreetFishing’u i wielkiego miasta, może budzić ciekawskie spojrzenia przechodniów, widzących kogoś w woderach przechadzającego się nadrzecznymi bulwarami w centrum miasta. Postanowiliśmy nieco odmienić ten schemat. Zamiast wtapiającego się w otoczenie przyrody kamuflażu moro – wtapiający się w miejski blichtr dżins. Tak, wpadliśmy na pomysł zrobienia woderów z dżinsu i co najdziwniejsze udało nam się!

street fishing spodnie

Już spieszymy z wyjaśnieniami, oczywiście z tym robieniem woderów z dżinsu to nieco przesadziliśmy. Prawda jest taka, że zrobiliśmy wodery, które wyglądają jak dżinsowe i to JAK wyglądają! Od teraz stwierdzenie o zapuszczaniu się w miejską dżunglę i Street Fishing nabiera nowego znaczenia. Przedstawiamy Wam Street Fishing Fashion od Savage Gear, który nie tylko wygląda, ale i działa. Oto wodery do pasa #SAVAGE DENIM.

wodery street fishing

Najprościej mówiąc są to wysoko wydajne i oddychające wodery, które wyglądają jak dżinsy. Wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałego i oddychającego materiału o konstrukcji 3-warstwowej. Zapewnia on wodoodporność powyżej 10 000mm słupa wody na cm2 przez 24 godziny. Co oczywiste w takim wypadku wszystkie szwy są podklejone. Wodery są wspaniale dopasowanie przez co nie krępują ruchów, są elastyczne w pasie. Dołączony do nich jest szeroki neoprenowy pas do brodzenia zapinany na wytrzymałą klamrę. Wodery zakończone są dopasowanymi skarpetami z neoprenu o grubości 3mm. Komfortowe ubieranie i zdejmowanie ułatwiają gumowe wstawki na dole skarpet, dzięki którym nie poślizgniemy się, kiedy będą mokre. Nad skarpetami znajdziemy zintegrowane stuptuty z odpornym na korozję haczykiem do butów. Wodery wyposażone są w dwie kieszenie boczne i dwie tylne, są one bardzo pojemne. Model ten dostępny jest w rozmiarach od M do XXL.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Plecionki JMC
blank
blank
blank
blank
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze