Wodery Savage Denim do brodzenia – Street Fishing

tlo_non

Wędkarstwo to nie tylko forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. To pasja, a dla wielu z nas także sposób na życie, cały czas rozwijana o nowe metody i sposoby łowieniajak chociaż by street fishing. Kiedy łowimy, chcemy się skupić tylko na najważniejszym – właściwym, skutecznym prowadzeniu przynęty, a w konsekwencji na holu i efektownej sesji zdjęciowej ze złowioną rybą. Nie interesuje nas nic ponad komfort, pewność i bezpieczeństwo, które ma nam zapewnić to co mamy na sobie – odzież. Jednak czy w XXI wieku nie możemy wymagać więcej? Oczywiście, że tak! Możemy nie tylko mieć sprawdzoną i niezawodną odzież wędkarską, możemy w niej też dobrze i stylowo wyglądać. Taka jest podstawa, fundament, stojący za ofertą odzieży Savage Gear.

Jest wiele rzek płynących przez polskie miasta, a na wielu z nich możemy znaleźć sporo ciekawych miejsc dających szansę na złowienie wspaniałych okazów. Aby dosięgnąć najlepszych miejscówek niejednokrotnie wskazane jest brodzenie, tam, gdzie to jest możliwe. Taki mariaż StreetFishing’u i wielkiego miasta, może budzić ciekawskie spojrzenia przechodniów, widzących kogoś w woderach przechadzającego się nadrzecznymi bulwarami w centrum miasta. Postanowiliśmy nieco odmienić ten schemat. Zamiast wtapiającego się w otoczenie przyrody kamuflażu moro – wtapiający się w miejski blichtr dżins. Tak, wpadliśmy na pomysł zrobienia woderów z dżinsu i co najdziwniejsze udało nam się!

street fishing spodnie

Już spieszymy z wyjaśnieniami, oczywiście z tym robieniem woderów z dżinsu to nieco przesadziliśmy. Prawda jest taka, że zrobiliśmy wodery, które wyglądają jak dżinsowe i to JAK wyglądają! Od teraz stwierdzenie o zapuszczaniu się w miejską dżunglę i Street Fishing nabiera nowego znaczenia. Przedstawiamy Wam Street Fishing Fashion od Savage Gear, który nie tylko wygląda, ale i działa. Oto wodery do pasa #SAVAGE DENIM.

wodery street fishing

Najprościej mówiąc są to wysoko wydajne i oddychające wodery, które wyglądają jak dżinsy. Wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałego i oddychającego materiału o konstrukcji 3-warstwowej. Zapewnia on wodoodporność powyżej 10 000mm słupa wody na cm2 przez 24 godziny. Co oczywiste w takim wypadku wszystkie szwy są podklejone. Wodery są wspaniale dopasowanie przez co nie krępują ruchów, są elastyczne w pasie. Dołączony do nich jest szeroki neoprenowy pas do brodzenia zapinany na wytrzymałą klamrę. Wodery zakończone są dopasowanymi skarpetami z neoprenu o grubości 3mm. Komfortowe ubieranie i zdejmowanie ułatwiają gumowe wstawki na dole skarpet, dzięki którym nie poślizgniemy się, kiedy będą mokre. Nad skarpetami znajdziemy zintegrowane stuptuty z odpornym na korozję haczykiem do butów. Wodery wyposażone są w dwie kieszenie boczne i dwie tylne, są one bardzo pojemne. Model ten dostępny jest w rozmiarach od M do XXL.

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze