Wędki Parabellum CCS – to już trzecia seria

tlo_non

Wędziska Parabellum CCS są częścią oferty Savage Gear od niepamiętnych czasów. Ich wyróżnikiem była niesamowita, paraboliczna praca, która zainspirowała nazwę tej serii, a także ich klasyczny i elegancki design.

Podstawą dobrego wędziska jest blank, który odpowiada za jego pracę, dlatego od zawsze Parabelki były budowane na pieczołowicie konstruowanych blankach z najlepszych włókien węglowych. Ich stylowy wygląd to przede wszystkim zasługa uchwytów z naturalnego korka, a także klasyczna kolorystyka. Kto pamięta pierwszą edycję tej serii, wie o małym akcencie podkreślającym jej nazwę, a mianowicie korku dolnika symbolizującym spłonkę naboju kalibru Parabellum. Od tego czasu doczekaliśmy się dwóch pokoleń tej serii, czas na trzecią. Przedstawiamy Wam wędziska Savage Gear Parabellum CCS.

parabellum savage
SG Parabellum CCS

Ta seria klasycznych i eleganckich wędzisk przeszła całkowitą i dogłębną przebudowę. Kije oparte są na doskonałych blankach z włókien Toray Carbon. Wspaniała praca tych blanków charakterystyce Medium oraz od Medium do Fast, wraz z wybaczającą błędy akcją paraboliczną, jest po prostu niesamowita. Wszystkie modele są dwuskładowe. Zbrojenie stanowią: mocowanie kołowrotka Alien Lock Down R/S, super lekkie i nie stawiające oporu lince przelotki SiNCoil Control, oraz uchwyt z naturalnego korka klasy AAA z odcinkiem z pianki TPE. Zastosowane tu mocowanie kołowrotka ze zdwojonym pierścieniem to gwarancja pełnego bezpieczeństwa i najwyższej wydajności. Serię tworzą dwie grupy: do łowienia super lekkiego – UL (Ultra Light) i standardowe kije spinningowe. Modele UL są dostępne w długościach od 185cmdo 215cm, łącznie 4 wersje. Ich ciężary wyrzutu zaczynają się od 1-5g i wzrastają do 3-10g. Standardowe kije dostępne są w długościach: 246cm, 279cm i 307cm, jest ich łącznie 6. Ciężar wyrzutu dla tej opcji wynosi do 3-14g do 12-32g. Do każdego wędziska dołączony praktyczny pokrowiec.

Savage Gear Parabellum CCS - wędki o szerokim zastosowaniu

ryba na parabellum

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze