Serwis kołowrotków – szybko, dobrze i solidnie

tlo_non
Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z Was poszukiwało lub poszukuje serwis kołowrotków. Sami mieliśmy z tym problem. Znalezienie dobrego i takiego, któremu warto zaufać nie jest proste. Kupując drogi sprzęt, warto przekazać go w odpowiednie ręce, po zakończonym sezonie. Oczywiście nie jest to wymagane, ale jeśli podejdzie się do tego tematu rozsądnie i z głową to Wasze kołowrotki będą z wami do końca.

A co to w ogóle znaczy serwis kołowrotków? To oczywiście czyszczenie z brudu i nalotów, smarowanie odpowiednimi smarami, wymiana łożysk na nierdzewne tylko renomowanych firm. Dzięki teamu Wasz kołowrotek nabierze ponownie blasku, świeżości a co najważniejsze płynnej i nienagannej pracy. Po takim zabiegu będziecie długo cieszyli się nowym życiem kołowrotka.

Poniżej kilka informacji od Rafała Mailnowskiego, który to właśnie taki serwis prowadzi.

Witam Wszystkich serdecznie

Z tego miejsca chciałbym serdecznie Was zaprosić do przeglądu swoich kołowrotków spinningowych, oraz multiplikatorów. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, iż w multiplikatorach montuję DCK (Drag Click KIT) czyli hamulec walki. Posiadam również autoryzację Firmy DAM Quick® w wykonywaniu przeglądów serwisowych w czasie trwania gwarancji, które są honorowane przez Firmę DAM.

Nie przyjmuję na serwis bardzo zniszczonych kołowrotków RETRO.

W przypadku wymiany przekładni w nowszych modelach mogę pomóc ze sprowadzeniem podzespołów z Japonii.
Kontakt z Klientem utrzymuję od momentu otrzymania przesyłki przez cały proces serwisu.
W trakcie serwisu to Klient decyduje po mojej analizie stanu technicznego o ewentualnych wymianach łożysk, czy podzespołów mechanizmu.
 

Serdecznie zapraszam Rafał Malinowski

serwis kołowrotków
serwis kołowrotków

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze