Pellet Micro Method Feeder Suchy i Ready firmy Profess

tlo_non

Firma Profess na rok 2020 przygotowała sporo nowości, które wzbogacają i tak bardzo szeroką już ofertę przynętowo – zanetową. Nowe smakołyki dołączyły również do jednego z szlagierowych produktów tej marki, mianowicie Pelletu Method Feeder.

Pellet Micro Method Feeder to 2mm, proteinowy pellet zanętowy, który charakteryzuje się drobną strukturą. Występuje w dwóch postaciach jako pellet suchy oraz mokry (ready – gotowy do użycia). Bogaty w kwasy tłuszczowe, aminokwasy oraz wzmacniacze stymulujące żer, zaskakuje przede wszystkim niezwykle szeroką dostępnością zapachowo-smakową. Udało nam się naliczyć aż 35 odrębnych smaków, do których w 2020 roku dołączyły trzy nowe aromaty: mielonka, ser parmezan, czekolada i pomarańcza.

Pellet Micro Method Feeder posiada aż 35 smaków

granulacja pelletu
granulacja pelletu

Pellet Method Feeder, jak sama nazwa wskazuje, najlepiej odnajduje się w łowieniu za pomocą koszyka do methody, ale sprawdzi się również jako dodatek do zanęt. Idealnie komponuje się także ze wszelkiego rodzaju zalewami, bardzo dobrze je wchłaniając. Bardzo skuteczny w nęceniu białoryby, zaczynając od karpi, amurów, poprzez leszcze, liny, kończąc na płociach i jaziach. Pellet Ready jest gotowy do użycia natychmiast. Pellet suchy rozrabia się prosto, stosując podstawowe zasady. Oba błyskawicznie zaczynają pracować w wodzie, co zdecydowanie zwiększa ich atrakcyjność.
Pakowane po 0,2, 0,7 i 2kg.

Pellet marki Profess
Pellet marki Profess

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze

Recent Comments