Nowa obrotówka UV Mepps Aglia-e

tlo_non

Firma Mepps zaprezentowała niedawno swoją nowość na 2017 r., czyli obrotówkę Aglia-e. Model ten wyróżnia się zarówno innowacyjnym malowaniem, jak i zastosowaniem specjalnych elementów, które mają jeszcze skuteczniej kusić ryby do ataku.

Aglia to obrotówka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nowa Aglia-e łączy w sobie najlepsze cechy tej klasycznej blaszki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Najważniejsze z nich to specjalna farba odbijająca promienie UV, dzięki czemu otwierają się przed wędkarzem zupełnie nowe perspektywy kuszenia ryby. Srebrna paletka w klasycznym dla Aglii kształcie, została pokryta specjalną farbą (4 kolory do wyboru) i wzorem mającym przypominać rybią ikrę.

Na tym jednak nie koniec nowości. Równie ważny jest wykonany z trwałego materiału koralik, dopasowany kolorystycznie do paletki. Został on umieszczony na kotwicy i ma imitować rybią ikrę. Również ten element posiada właściwości odbijające promienie UV (za wyjątkiem koralika w kolorze czerwonym). Widać, że firma Mepps mocno postawiła na imitację ikry w swoich nowych obrotówkach, a odbijające światło właściwości Aglii-e mają dodatkowo wspomagać jej skuteczność. Czy dorównuje ona swojej słynnej poprzedniczce możecie przekonać się sami, gdyż jest już ona dostępna w polskich sklepach.

Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy JMCadventure

dukediya

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze