Katalog Mikado 2021

tlo_non

Mikado idzie za ciosem i na rok 2021 wypuściło całą masę nowości. Katalog Mikado 2021 jest wręcz naszpikowanymi takimi produktami. Nowe produkty znalazły się praktycznie w każdej grupie, w spinningu, feederze, karpiarstwie czy wędkarstwie morskim. Poniżej przedstawimy Wam kilka produktów, które nam wpadły w oko.

Zacznijmy od wędkarstwa spinningowe. Co ciekawego znajdziemy
w katalogu Mikado 2021?

sky dream
Wędka spinningowa Sky Dream stworzona do łowienia sandaczy na lekko. Do produkcji zostały użyte najwyższej jakości komponenty, przelotki FUJI Torzite, uchwyt FUJI SKSS a sam blank to japoński carbon 46T. Seria składa się z trzech modeli różniących się długością i mocą. Generalnie wędki krótki, najdłuższa ma 229cm. Idealnie sprawdzą się do łowienia z różnych środków pływających.
sensor x area
Wędka spinningowa Sensor X Area to typowa wklejanka, służąca do łowienia na najmniejsze przynęty. W zamyśle producenta wędki przeznaczone pod okonie, pstrągi czy pstrągi tęczowe łowione na zawodach.
black crystal
I na koniec seria wędek spinngowych Black Cristal składająca się z trzech grup Ultra Light, Light i Medium. Przeznaczenie tych wędek do łowienie okoni z opadu czy twitching.
W katalogu Mikado 2021 znajdziemy też dużo ciekawego sprzętu dla karciarzy. Wśród nich trzy produkty, którym warto przyjrzeć się bliżej.
namiot enclave 2 man bivvy
Namiot karpiowy Enclave 2 Man Bivvy, który sprawdzi się nawet na najbardziej wymagających zasiadkach karpiowych. Przestronny z dużą odpornością na deszcz wynoszącą 5000mm słupa wody – nie ma szans na jego przemoczenie podczas opadów.
lozko enclave bedchair 6 legs
Zasiadka karpiowa musi być wygodna, dlatego warto wybrać odpowiednie łóżko. W katalogu Mikado 2021 znajdziemy Łóżko Enclave Bedchair 6 Legs bardzo wygodne i dobrze zaprojektowane. Jego największą zaletą jest niska masa wynosząca niecałe 10kg.
fotel enclave chair

I na koniec fotel, który umili karpiowy wypad. Fotel Enclave Chair. Na tym fotelu spokojnie przesiedzisz całą zasiadkę karpiową.

Nowy katalog Mikado 2021

katalog mikado 2021

Całą ofertę Mikado na rok 2021 możecie obejrzeć, korzystając z poniższych linków:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze