Fat T-Tail Minnow – sandaczowy klasyk

tlo_non

Sezon sandaczowy w pełni, warto więc uzupełnić swoje pudełka o sprawdzone gumy na te właśnie drapieżniki. Marka Savage Gear oferuje przynętę Fat T-Tail Minnow, która już od wielu lat daje wędkarzom wiele satysfakcji z ogromnych sandaczy. Guma występuje w 4 rozmiarach (7,5/9/10,5/13 cm) i 5 idealnie dobranych kolorach. Idealnie nadaje się do klasycznego opadu, ale nie są jej obce także inne metody połowu.

Dzięki grubemu korpusowi bez trudu daje się uzbroić w klasyczne główki jigowe czy główki z wkrętami. Duża płetwa ogonowa odpowiada za doskonałą, kołyszącą pracę nawet podczas bardzo wolnego prowadzenia. Bardzo miękki materiał z którego gumy są wykonane sprawia, że nie ma znaczenia czy przynęta uzbrojona jest w pięcio czy trzydiestopięcio gramową główkę. Za każdym razem idealnie pracuje.

Na szczególną uwagę łowców sandaczy zasługują kolory Fluo Green Silver i YR Fluo, które posiadają fluorescencyjne wstawki, świecące w ciemności i będące bardziej widoczne dla ryb. Tej gumy na sandaczowej wyprawie nie można nie mieć. Ale firma zapewnia, że nie tylko sandacze za nią przepadają. Także szczupaki i okonie nie mogą się jej oprzeć.

Szukasz przynęty na sandacze? Wypróbuj Fat T-Tail Minnow od Savage Gear. Świetne kolory oraz sam kształt gumy powoduje że sandacze je uwielbiają.

https://savage-gear.com/products/lures/fat-t-tail-minnow-bulk

Fat T-Tail Minnow na sandacze

Fat T-Tail Minnow na sandacza

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze