Fagum-Stomil wprowadza nowe kalosze maskujące

tlo_non

Fagum-Stomil wprowadził na rynek wędkarsko-myśliwski nowy model kaloszy męskich 13076 Kamuflaż, wykonanych metodą podwójnego wtrysku z bezftalanowego termoplastu PVC.

Wysokość buta wynosi czterdzieści centymetrów, będzie więc odpowiednia praktycznie w każdej sytuacji z jaką zetkniemy się w lesie czy nad wodą. Kalosze dostępne są w kolorystyce pełniącej funkcję maskującą, co czasami jest kluczowym aspektem naszej wyprawy, jak i w kolorystyce podstawowej – czarnej.
Obuwie posiada wzmocnienie na pięcie sprawujące funkcje ochronne i ułatwiające bezproblemowe ściąganie kaloszy. Podeszwa wposażona została w specjalnie urzeźbiony bieżnik bez zbędnych zagłębień, co uniemożliwia gromadzenie się błota i znacząco pomaga utrzymać obuwie w czystości. Warto podkreślić też, że kalosze posiadają możliwość indywidualnej regulacji wysokości cholewki.
Na chłodniejsze dni producent oferuje możliwość zakupu wymiennego wkładu ocieplającego, wykonanego z ciepłego materiału jakim jest higieniczna włóknina filcowa. Model Kamuflaż to buty mocne i wytrzymałe, dostępne w rozmiarach od 39 do 46.

kalosze-maskujace-fagum

spód-kalosze-fagumstomil

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze