Katalog testów sprzętu wędkarskiego

Kołowrotek DAM Quick 2 3000 FD

Kołowrotek wędkarski DAM QUICK 2 3000 FD jest jednym z najnowszych produktów firmy DAM, który został zaprojektowany z myślą o wędkarzach spinningowych. Celem niniejszego testu

Czytaj więcej »

Katalog testów sprzętu wędkarskiego

Nasz katalog testów to miejsce, w którym znajdziesz dokładnie wszystkie testy jakie wykonaliśmy. Są one posegregowane względem dat wykonania testu. Celem naszego portalu fishing-test.pl jest pomoc wszystkim wędkarzom, którzy zainteresowani są kupnem wędki spinningowej czy gruntowej, kołowrotka czy innego produktu wędkarskiego. Testy wykonują nasi testerzy specjalizujący się w różnych metodach połowu. Mamy grupę spinningistów, których ulubionymi rybami są głównie drapieżniki, szczupaki, sandacze i okonie. Mamy również silną grupę testerów gruntowych i karpiowych czyli takich, którzy łowią ryby spokojnego żeru. Do tych ryb zaliczamy karpie, leszcze, krąpie czy płocie. Testy te oczywiście można znaleźć w odpowiednich działach. Zachęcamy do komentowania umieszczonych testów, pisania uwag oraz propozycji. Ułatwi to nam przygotowanie listy nowych testów oraz przyszłym użytkownikom pozwali na jeszcze lepsze dopasowanie odpowiedniego sprzętu. Zachęcamy do przeglądania naszego katalogu, ponieważ cały czas jest on powiększany o nowe pozycje.

Testy wędkarskie

Testy wykonywane są zawsze w prawdziwych warunkach. Zanim powstanie pierwsza linijka tekstu sprawdzamy sprzęt dokładnie, szukając w nim błędów oraz innowacyjnych rozwiązań. Robimy to po to abyście czytając nasze testy dowiedzieli się wszystkiego co tylko można na temat danego produktu. Jest to ważne, dzięki temu staliśmy się najbardziej rzetelnym źródłem informacji na temat wędek, kołowrotków czy przynęt. Sprzęt często poddawany jest ekstremalnym testom, jak np. rzucanie cięższymi przynętami niż zaleca producent, łowienia ryb sprzętem nie dla nich przygotowanym. W ten sposób powstaje tekst, opasujący produkt nie tylko pod względem wyglądu i jakości produkcji ale względem przeznaczenia i tego jak sprawdza się on podczas łowienia. Mieliśmy już okazję łowić ogromną ilością wędek, kołowrotków, poznaliśmy plecionki i linki bardzo wielu producentów z całego świata. O przynętach wiemy już praktycznie wszystko. Stosowaliśmy przynęty miękkie jak gumy czy twistery, przynęty na szczupaka i okonia. Jerki a szczególnie jerki szczupakowe oraz woblery boleniowe, sandaczowe i sumowe. Kołowrotki spinningowe i gruntowe – takie rozróżnienie jest ważne jeśli chcemy aby zakupiony sprzęt długo nam służył.

na szczupaka
Wobler Harvester
przynęty na szczupaka