×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Savage Gear - 4PLAY V2 - nowość 2019

Legenda w całkowicie nowej odsłonie. Wobler opracowany na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia.

Jego zaawansowana konstrukcja składa się z 4 częściowego korpusu z tworzywa ABS który spojony jest 3 specjalnymi łącznikami. Półmiękki ogon wykonany jest z tworzywa PVC. Wobler pokryty jest foto realistyczną kolorystyką. Całość porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą! Wspaniała przynęta na wiele gatunków ryb drapieżnych!

Savage Gear - 4PLAY

Druga odsłona przynęt 4Play dostępna będzie w dwóch wersjach: wolno tonący Swim and Jerk – o bardzo skutecznej wężowatej pracy z odjazdami na bok w pauzy w zwijaniu; oraz wolno pływający Liplure, charakteryzujący się chaotycznym lusterkowaniem i również wężowatą pracą z prowokującym hałasowaniem w czasie zwijania z pauzami. Obie wersje będą oferowane w rozmiarach: 13,5cm, 16,5cm i 20cm, Zbrojenie stanowią super ostre kotwice model Y ST36. Gama kolorystyczna składa się z 6 pozycji. Sugerowana cena detaliczna: od 46 zł do 60 zł.

Savage Gear - 4PLAY - wersje

4play v2 kolory