×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Harison - producent przynęt dla karpiarzy i łowiących na metody gruntowe

Od jakiegoś czasu na półkach sklepów wędkarskich, możemy odnaleźć zanęty i przynęty marki Harison. Ciemne opakowania często przyciągają wzrok, a co kryje ich zawartość?

Harison to firma oferująca szeroką paletę produktów do nęcenia i łapani ryb, skierowanych głównie dla karpiarzy i wędkarzy łowiących na metody gruntowe, które powstały przy współpracy wyspecjalizowanych wędkarzy, mających ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Ich praca nad szukaniem odpowiedniego rozwiązania, wiele miesięcy testów i zaangażowanie w tworzeniu marki, zdecydowanie się opłaciło. Wybierając artykuły firmy Harison, możemy być pewnie, że otrzymujemy produkty wysokiej klasy, co w dużej mierze przekłada się na wyniki nad wodą. Wśród pełnej gamy niemałego asortymentu, odnajdziemy wysokojakościowe produkty tj.: zanęty, pellety, kulki proteinowe, ziemie oraz komponenty i wzmacniacze smaku, które z pewnością skuszą niejedną dorodną rybę. Ich bogaty skład oraz szeroka paleta smaków, czy kolorów, daje wiele możliwości dostosowania się do odpowiedniego łowiska i skusi nawet najwybredniejszego karpia czy amura.

harison przynety 01

harison przynety 02

harison przynety 03

harison przynety 04

harison przynety 05