×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

NOWA przynęta Savage Gear 3D Smash Tail

Niesamowita przynęta z limitowanej oferty Savage Gear, dostępna będzie już od początku lipca 2018.3D Smashtail to wabik oparty na skanowaniu 3D prawdziwych młodych pstrągów – posiada on realistyczny kształt i wysoki poziom detali.

Obracający się ogon rozbija wodę generując głośne chlupotanie, pozostawia bąble i wyraźny ślad za przynętą. Mały nit w ogonie wzmacnia dźwięk i rozprysk wody nęcąc potężne drapieżniki do ataku! Korpus przynęty wykonany jest z bardzo twardego tworzywa ABS. Wabik będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 10cm / 17g i 13,5cm / 38g których zbrojenie stanowią dwie super ostre kotwice-Y od Savage Gear – w mniejszym modelu rozmiar #2, w większym #1. Przynęta będzie dostępna w pięciu opcjach kolorystycznych.

 

Z pełną ofertą produktów firmy Savage Gear można się zapoznać na stronie: www.savage-gear.com Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Savage Gear na: www.facebook.com/SavageGearPolska. Odwiedź również nasz kanał YouTube: www.youtube.com/SavageGearPolska i Instagram: www.instagram.com/savage_gear_polska.