Plecionki YGK

YGK producent linek wędkarskich prosto z Japonii. Firma YGK posiada ogromne doświadczenie w tej branży, współpracowała z takimi graczami jak Shimano i Daiwa produkując dla nich plecionki. Obecnie jest to światowy lider na rynku produkcji włókien używanych do produkcji plecionek i linek wędkarskich. Posiadają bardzo zaawansowane technologie a ich produkty cechuje duża jakość oraz precyzja. YGK posiada w swojej ofercie wiele pozycji, praktycznie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Każdy, począwszy od ultra delikatnego łowienia po ciężkie jerkowanie będzie z tych produktów zadowolony.

Polscy wędkarze, szczególnie powinni przyjrzeć się produktom skierowanym do łowienia ultra cienkiego. Czyli już za chwilkę, za momencik będziemy mieli wiosnę i łowienie okoni na delikatne zestawy. Przeczuwamy, że będzie to HIT do takiego łowienia. Polecamy plecionki YGK do spinningu i ultralighta.

Poniżej przedstawiamy tabelę z rozmiarami, oznaczenie PE jest nowe dla naszych wędkarzy stąd ściągawka.

tabela rozmiarów pe ygk g soul

plecionka ygk g soul upggrade x4

ygk g soul upggrade x8

plecionka egi metal wx4 ygk

Skrzynka wędkarska JMC

Bardzo funkcjonalny organizer, którego cechami niewątpliwie są trwałość, wytrzymałość oraz pocieszenie niemal całego wędkarskiego ekwipunku.

Kołowrotek karpiowy Okuma 8K

Długo oczekiwana nowość w ofercie karpiowej marki Okuma – model typu Big Pit ze szpulą LongCast - 8K. Sercem kołowrotka jest przekładnia o super wolnej oscylacji,