Strefa rękodzieła

tlo_non

Targi wędkarskie Warsaw Fishing Days to nie tylko pokaz sprzętu dużych i znanych firm. Na terenie targów znajdzie się bardzo duża strefa przeznaczona dla rękodzielników. Jest to fantastyczna możliwość dla wszystkich domowych strugaczy aby wyjść do ludzi i pokazać swoje produkty. Każdy z producentów będzie posiadał swoje miejsce gdzie będzie mógł wystawić i sprzedawać wykonane przez siebie przynęty.

 

Do strefy rękodzieła zostali zaproszeni znani jak również jeszcze mniej rozpoznawalni producenci z naszego kraju. Szczególnie dla tych drugich jest to ogromna szansa na zaistnienie i pochwalenie się swoimi dokonaniami w zakresie wędkarskiego rękodzieła.

 

Dodatkowo rękodzielnicy dostaną swój czas na scenie, gdzie będa mogli zaprezentować i opowiedzieć o technikach produkcji przynęt oraz o pozostałych ciekawostkach związanych z wykonywaniem woblerów, wahadłówek, gum czy innych wabików.

 

Patronem części rękodzielniczej jest Corona Fishing, która od ponad 11 lat związana jest z Polskimi rękodzielnikami i produktami wykonywanymi ręcznie.

 

Jeśli jesteś producentem i chciałbyś zaprezentować swoje produkty skontaktuj się z organizatorami targów Warsaw Fishing Days lub z Corona Fishing.

Podziel się tą informacją!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Robinson PromocjaLipiec 2019
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze